Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek? Várom a vélemén...

Babás lehetek? Várom a véleményetek és a tapasztalatotok.

Figyelt kérdés
Március 30. -án volt meg a menzim. Azóta védekezés nélkül voltunk együtt a párommal (április 11., 16. 18.-án) mert babát szeretnénk. Egy pár napja volt egy kis hasszúrkálásom, felpuffadva érzem magam és rengetegszer kell pisilnem (de néha csak inger van). Ma reggel elkezdett nagyon nyilalni alól a hasam, mintha meg akarna jönni...de semmi. A teszthez sztem még korán van de szerintetek ez lehet baba?
2010. ápr. 21. 12:27
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én sajna el vagyok szomorodva. Hétfőn délután a tesztem - volt. Most 2. napja majd leszakadt a derekam és tegnap már elkezdtem barnázni is.... Tehát szerintem meg fog jönni. Viszont a hőm nem esett le még most is 37. De majd hátha jövő hónapba. Ti mióta próbálkoztok?
2010. ápr. 28. 08:32
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia, sajnálom, de még van remény!! Nekem teljesen elmúlt az a barnázás, csont száraz lettem, se folyás se semmi nincs, derekam se fáj, csak a cicim érzékeny..mi fél éve próbálkozunk kb.Ma nem mertem tesztelni várok pár napot, és hátha. Drukkolok neked is nagyon, majd írj.

L

2010. ápr. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
L! Hogy vagy? Mikor fogsz tesztelni?
2010. ápr. 29. 08:09
 14/15 anonim ***** válasza:

Szia..szóval halvány vonal ide, halvány vonal oda..nincs babó:( veled mi van?

L

2010. máj. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia.........sajna nállunk sincs.

Új hónap...új lehetőség

2010. máj. 5. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!