Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babás lehetek? Várom a vélemén...

Babás lehetek? Várom a véleményetek és a tapasztalatotok.

Figyelt kérdés
Március 30. -án volt meg a menzim. Azóta védekezés nélkül voltunk együtt a párommal (április 11., 16. 18.-án) mert babát szeretnénk. Egy pár napja volt egy kis hasszúrkálásom, felpuffadva érzem magam és rengetegszer kell pisilnem (de néha csak inger van). Ma reggel elkezdett nagyon nyilalni alól a hasam, mintha meg akarna jönni...de semmi. A teszthez sztem még korán van de szerintetek ez lehet baba?
2010. ápr. 21. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Bármi lehet még ebből, akár baba is:) Korai még, de ha késik, csinálj tesztet, és kiderül. A tünetek biztatóak:)

Drukkolok:)

2010. ápr. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Igen ,lehet:) Nekem is márc.30án jött meg utoljára és remélem most áprilisba már nem fog:) Nekem fura izomlázhoz hasonló van a hasam alján folyamatosan, és néha fura nyilalások..mellem feszül,, de ez nálam nem mérvadó mert az mensi előtt is szokott..ma a párom hoz egy 10-es érzékenységű tesztet mert én már nem bírom tovább és tesztelnem kell:)
2010. ápr. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Szia! Én csináltam tesztet tegnap reggel (20-asat, egyswzerűen sehol nem kapok 10-eset.) és negatív lett.. :(

De persze tudom ez még nem jelent semmit....még korán van.

Most kb. 2 napja vannak mensi szerű hasfájásaim de nem jött meg és 30-a pedig még messze van. Nagyon reménykedek, hogy baba legyen... :)

Kérlek írd meg mi volt a teszted eredménye és hogy van-e még valami tüneted.

Zs.

2010. ápr. 23. 15:42
 4/15 anonim ***** válasza:
Nah itt vagyok:) szóval csináltam tegnap tesztet, nagyon halvány második vonal van, de inkább csak én látom :)) párom már rutinosan mondja,hogy nincs ott semmi:(( nekem 25-öst hozott, majdnem leharaptam a fejét:))) pedig nálunk a gyógyszertárba a qupidó a legolcsóbb és az 10-es is..hatszáz akárhány forint..de az nem volt, mondta neki a gyógyszerész, hogy megrendelik..erre párom mondta neki, hogy ha már itt lenne is késő lenne, mert az asszony tesztfüggő:DD így másfajtát hozott...na mindegy..reggel megint tesztelek..tudom megint nem lesz ott erős csík de hát tesztmániás vagyok..mindig mondják ne pazaroljam rá a pénzem..de nem érdekel..más elissza, elcigizi én meg eltesztelem:)) szortitok neked is nagyon..remélem nem jön meg..igaz én előtte már négy-öt nappal elkezdek pecsételni..most viszont még nem..de már félek kimenni pisilni..:)) ebbe bele lehet őrülni:DDDholnap reggel megírom a következő tesztem eredményét:)
2010. ápr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon gratulálok!!!

A halvány pozi is pozi. :)Ilyenre amúgy is a miszemünk az érzékenyebb nem a férjeké. :)

Én még nem merek tesztelni mert mi van ha - ....

Azért majd kérlek írd meg mi lett a holnap reggeli eredménye.

Érzel amúgy valami változást?

Mérted előtte a hődet?

Szép napot!


Zs.

2010. ápr. 24. 17:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Szió,, jájj még ne gratulálj, mert a halvány vonalat csak én látom:)) de én mindig, most is ezelőtti hónapokban is:DD a hőm napok óta fenn van 37 -37,3 de ez mensi előtt is így van velem..úgy,hogy vagy-vagy..hamarosan kiderül..jájj nem telnek az órák a napok:DD
2010. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia, ismét én..reggel teszteltem ismét..és egy laza mozdulattal belecsúszott az egész teszt a pohárba:( lehet a sors már azt akarja, hogy csak akkor teszteljek ha nagyon erős csíkom lesz:) minden esetre elég dühös vagyok emiatt..de nincs itthon több tesztem..na de majd holnap veszek:)
2010. ápr. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szió! Sajnálom a "baleseted". Azthiszem ha velem fordulz volna elő én is nagyon mérges lennék. Sztem holnap én is veszek tesztet és kedden megcsinálom. Sajna nekem is az a bajom, hogy rettentő lassan telnek az órák és a napok. Megpróbálom minden nap elfoglalni magam, hogy ne is agyaljak ezen mert nem akarom beleélni magam nagyon mert félek a csalódástól. Nekünk még csak ez az első hónap hogy próbálkozunk, de már egyszer voltam babás ikrekkel csak sajna a béna (és még finoman fejeztem ki magam) orvosom miatt 5. hónapra meg kellett szülnöm és sajna nem jó kimenetele lett a dolgoknak....

Tehát most próbálom lefoglalni magam de legszívesebben minden órában tesztelnék, mert már annyira szeretnénk kisbabát. Persze már most izgulok, hogy minden rendben lesz-e....Tehát azért van idegesség.. :)

Megkérdezhetem a neved? Kicsit személyesebb ha úgy írok, ha megtudlak szólítani. Én Zsuzsa vagyok.

Ha megvan az új teszt eredmény, akkor írd meeg. És vigyázz most ne ejtsd bele...vagy vegyél egyből kettőt...biztos ami biztos. :)

Szép napot!


Zsuzsa

2010. ápr. 25. 17:37
 9/15 anonim ***** válasza:
Hajrá csajok, mindkettőtöknek drukkolok ezerrel:)
2010. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Na szóval az van, hogy halvány pozi lett a tesztem..de ma reggeltől pici barnás rózsaszínes ha megtörlöm, a betéten viszont nincs semmi, mensis érzésem sincs csak a melleim akarnak leszakadni..szóval nem tudom, hogy most mi van..egyéb esetben is pecsételéssel kezd nekem sajna megjönni, úgy, hogy pár nap és kiderül , hogy mi a helyzet..veled mi van? Teszteltél?Megőrülök már a bizonytalanságban..


L

2010. ápr. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!