Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még esélyem? Ezek alapján...

Van még esélyem? Ezek alapján mire számíthatok? Eléggé el vagyok keseredve, kezdem úgy érezni nekem már nem lehet babám.

Figyelt kérdés

Év eleje óta próbálkozunk a párommal, sikertelenül. Visszatérő gombás fertőzéseim vannak, emiatt sajnos gyakrabban kell visszajárnom az orvoshoz.

Az utóbbi négy hónapban valamennyi ovu tesztem negatív lett. A ciklusaim 28, 27, 26, 26, 26, 25, 23, 26, 29, 27 naposak. Túl vagyok egy duphaston kúrán, most closty-t kaptam, napi 2x1 a ciklus 5. napjától 5 napon keresztül, utána kell visszamennem a dokihoz UH-ra, van-e peteérésem.

Szerintetek mire számíthatok?


2008. okt. 1. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne add fel és ne keseredj el, nekem 10 évig nem sikerült a baba, 3 hónapig nem menstruáltam és előtte is össze-vissza aztán csodák csodájára spontán minden gyógyszeres kezelés nélkül amikor már letettem róla terhes lettem és ha minden jól megy még ezen a héten a kezemben lesz a kisfiam. Szorítok, hogy Neked is sikerüljön!!
2008. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! 10 év, te jó ég, az rengeteg idő. Nem tudom mennyi idős vagy, én 29, első babám lenne, és hát azt hiszem 10 év nekem már nem férne bele...
2008. okt. 1. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron töltöttem be a 31-et. Az nagyon fontos, hogy jó orvost is találj a problémádra, nekem is nagyon sok helyre kellett elmennem és nem kevés pénz ment el az évek alatt. Minden jót!!
2008. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Húúú! Nehéz ügy. Az első válaszol nagy igazságot írt még ha nem is azt látod meg először ami fontos a mondanivalójában. Én is feladtam!!! Tavaly közölte velem az orvosom, hogy meddő vagyok. Volt olyan amikor 2-3 hónapig nem volt mensim. Lehet, hogy addigi életemben még nem is volt peteérésem. Az orvos rögtön fogamzásgátlót akart adni amitől szintén nem biztos a peteérés , de még attól a kis lehetőségtől is megfoszt ami esetleg bejöhet. Nagyon mérges voltam. 24 évesen volt mindez. A barátom hetekig nem tudott vigasztalni. Mikor teljesen feladtam megbeszéltük, hogy lakást veszünk és házasodjunk össze. Új volt a melóm 6 hónap próbaidővel. Idén márciusban bejelentkeztünk a házasságkötőbe, szóval utána tervezgettem az esküvőt és próbáltam megállni a helyem a munkahelyemen. Már akkor vőlegényemmel megbeszéltük, hogy ha más nem örökbefogadunk, de amit tudunk megpróbálunk, hogy sajátunk legyen. Szóval egy időre elfelejtettem a témát. 2 hónapra rá kiderült, hogy 5 hetes kismama vagyok. 20 hetesen megvolt az esküvőm. Most 22 hetes vagyok és nagyon boldog. A lényeg, hogy nem szabad ennyire rágörcsölni. Én ahogy feladtam egyből bizonyított a szervezetem. Remélem nem adod fel. Én nagyon drukkolok nektek.
2008. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!