Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy megjön, és...

Van olyan, hogy megjön, és mégis van baba?

Figyelt kérdés
Folyamatosan fel vagyok puffadva, a nadrág már nem jó rám, de a mensim megjött! Vasárnap jött meg, és már az éjszaka is alig volt, most pedig semmi. A mellem még mindig feszül, és a hasam is olyan maradt, mint mensi előtt. A tesztjeim folyamatosan halvány pozitívak, de a babámnak már 6-7 hetesnek kell lennie, ha van. Akkor miért nem mutatja a teszt rendesen? Csütörtökön tudok dokihoz menni, de jó lenne, ha valaki, aki már járt hasonló cipőben segítene nekem. Biztos voltam benne, hogy nem fog megjönni, de mégis megjött. Lehet hogy cisztám van? Két hónapja vizsgált a doki akkor semmit nem látott. És mensi előtt végig, sok, krémes folyásom volt. Köszönök minden segítő választ. Nem akarom bemagyarázni magamnak a gyereket, de már nagyon jó lenne tudni, hogy mi is van?!
2008. szept. 30. 13:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Húha, érdekes, nálam is pont ez van. Legutóbb 2 nappal hamarabb jött, és a 3.nap már semmi nem volt szinte. én is puffadást érzek állandóan, de azonkívül semmit. most még van 3-4 napom, és majd kiderül. De én is hallottam róla, hogy van akinek megjön. Ezt a folyás dolgot nem tudom követni, annyira figyelni sem. Drukkolok ha babát akarsz!
2008. okt. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
szia!voltäl dokinäl??mi volt????E.E
2008. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Este megyek, majd holnap megírom, mi a helyzet! :) Köszi, hogy szorítasz nekem! :)

2008. okt. 2. 14:46
 14/15 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Nincs baba. Ez van, majd csak összejön egyszer nekünk is! De most nem akarok vele foglalkozni. Elegem lett az egészből, ha jön jön, ha nem, nem. Már fáradt vagyok tőle, most élvezni akarom a mindennapokat, nem csak örökösen rá várni. :)
2008. okt. 3. 07:56
 15/15 anonim ***** válasza:
nagyon sajnälom...de jo,hogy nem vagy ugy elkeseredve.tudod!amikor a pärok mär feladjäk,akkor szokott összejönni! :) gondolok räd.Erika
2008. okt. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!