Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha az alábbi dolgokat álmodtam...

Ha az alábbi dolgokat álmodtam, akkor mire számitsak?

Figyelt kérdés

Tegnap irtátok, hogy megálmodtátok a poz. tesztet, és az is lett.

Multhéten azt álmodtam, hogy terhes vagyok, nagyon nagy a pocim. Utána a szülöszobán voltam és megszültem a picit, majd mindenki kérdezte hogy hogy hívják, mi meg a párommal nem tudtuk, végül elkiabáltam magam hogy Dániel. Utána haza mentünk, és kenguruban a hasamnál elmentünk sétálni, és mire hazaértünk meghalt. Eltemettük, és a temetésen csak az urnáját bámultam ami egy váza volt.

Bocs ha valakit ez kellemetlenül érint, de mikor felkeltem könnyes volt a szemem, és a párnám.


2008. szept. 28. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Valószínű a tudatalattidban rendgeteg a félelem. nagyon szeretnél már babát, de rettegsz is attól, hogy ne legyen semmi baja. Esetleg ha korábban volt vetélésed, akkor az emlékek is okozhatják az ilyen álmokat.
2008. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Én azt olvastam, hogy az álmainkban az agyunk összekeveri a valóságot és az érzelmeinket! Lehet, hogy babád lesz hamarosan, vagy már van is, ugyanakkor aggódsz, hogy minden rendben legyen, és egészséges legyen!

Majd azért írd meg, hogy mi lett a teszt eredménye! :-)

Az álom rossz részétől meg szerintem, nem kell tartanod, sosem láthatjuk előre a maga teljességében a jövőt, ezért is álom...

2008. szept. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
én nagyon sokszor álmodtam már azt hogy van egy babánk végre, de még egyszer sem teljesült.
2008. szept. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ne aggódj, én is ilyen vagyok sajna, osztom az előző véleményét, a tudatalattid fél, retteg, mintha én lennék, dettó. Csak én ezt a veleszületett rendelleneségekkel képzelem el állandóan, hol szellemi, hol testi, nagyon félek, nekem a terhesség egy kész aggódalom, és csak akkor nyugszom meg, ha megszületik, és azt mondják, minden rendben van.Szóval , teljesen megértelek, mert nekem is rémálmaim vannak, de még jó hogy a párom meg a szülészem türelmes állandóan nyugtatgatnak.Szóval,nehéz, de próbálom azért nyugtatgatni mindig magam, hogy nem lesz baj....túl aggódosak vagyunk:-((((
2008. szept. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Már másfél éve szeretnénk babát, majd irok hogy mi lett a teszt eredménye. Pajzsmirigy alulmüködésem van, gyogyszerezzük, és az endokrinologusom azt mondta, hogy mostmár bármikor lehet baba igy hogy a TSH értékem jo.

2008. szept. 28. 14:00
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
hát igen ez az álom nagyon fura dolog mert én is nagyon sokat álmodtam már azt hogy babám van és még mindíg nincs.
2008. szept. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Azt én is gyakran álmodom, hogy van egy kisbabám, de ilyenkor olyan "álomszerű" az álom. Viszont mensi előtt már kétszer is álmodtam, hogy megjött, és másnap meg is jött. Ilyenkor TUDTAM hogy nem csak álmodtam, hanem meg is fog jönni... Tehát "idősebb" terhességről álmodni sajnos nem feltétlenül jelenti, hogy sikerült a baba...
2008. szept. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

apróság, nem tudom szamit e, de pl kenguruba nem lehet ujszulottet tenni.

ne stresszelj, es ne gorcsolj.

mindenki almodik neha rosszakat, igy dolgozza fel az agyunk az esemenyeket, vagyainkat, frusztracioink, stb

2008. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
szia. az én álmaim mindig,legnagyobb részük beteljesül.Néhány éve amiket álmodom azok két hét,de legkésőbb egy hónapon belül megtörténik.Igy volt ez mamámmal amikor azt álmodtam hogy hétfői napon hal meg,(igy is lett).Lehetene sorolnom de sokat kéne irnom.A lényeg,ami ide tartozik,hogy én kétszer álmodtam egy pizitív tesztet,és azt hogy nagy a hasam,megszültem,és kislányom lett.Ezt kb kéthónapja álmodtam,és most 3hónapos terhes vagyok.Sok szerencsét a babához:)
2008. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Szia!!!Én 8 évet vártam a babára és mindig álmodtam én is ilyeneket!!!Azért álmodtad ezt mert tudat alatt már nagyon szeretnél babát a halál meg az álmoskönyv szerint örömöt jelent!!!Én amikor megszületett Martinom 1 hónapon keresztül mindig rosszat álmodtam minden áldott nap!!!Vagy leesett a kezemből vagy más miatt de álmomban mindig meghalt!!!Gondolhatod hogy én is hogy kikészültem!!!Mondtam a védőnőnek és ő azt mondta hogy ez a tulzott féltésből ered és hogy ne gondoljak ilyenekre hogy jaj baja lesz a babának meg ilyenek!!!Azóta hálaistennek nem is álmodok ilyeneket!!!
2008. szept. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!