Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Endokrinológián mire számítsak...

Endokrinológián mire számítsak első alkalommal?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász elkezdte a kivizsgálásokat a sikertelen teherbeesésem miatt, és azt mondta, hogy az első lépés az, hogy elmegyek endokrinológushoz. Mi vár rám?
2011. okt. 14. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
én más okból voltam (már terhesen), de nekem vérvétel volt és sok kérdés pajzsmiriggyel kapcsolatosan, családtagokra voltak kíváncsiak, súlyomra, étkezésemre. Nagyon magas volt a pulzusom (mondjuk nekem alapból alacsony a vérnyomásom magas pulzussal).
2011. okt. 14. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vért vesznek, megkérdezi hogy:

-mikor menstruáltál legelőször (első mensi)

-hirtelen szívdobogásod van e

-kettős látás van e

-megméri a pulzust

-megkérdezi van e cukorbeteg a családban, vagy pajzsmirigy beteg

-megvizsgálja a nyakad, megnyomogatja, nyelned kell közben, ha talál valami akkor elküld nyaki uh-ra

-ha megjön a vérvétel abból tényleg minden kiderül

-ha magas a prolaktin szinted vagy alacsony stb


a lényeg hogy ne idegeskedj mert az is megemeli 1-2 hormon szintjét, stressz fokozza ilyenkor egyes szervek működését.


nagyjából ennyi


:)

2011. okt. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok

még annyit, hogyha magán dokihoz mész akkor készítsd elő a pénzt mert sokat kért tőlem is.

2011. okt. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!
2011. okt. 14. 14:04
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a Bajcsy Kórházban voltam a profnál, és nem fogadott el zsét.

A többi úgy zajlott, ahogy leírták előttem a csajok.

2011. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!