Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok szerintetek ez hülyeség?

Csajok szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
Szeretnék reggel tesztelni. Ha reggel egy pohárba pisilek és félreteszem a fürdőbe, amíg elmegyek tesztet venni, lesz valami baja amíg visszaérek a boltból? Attól ugyanaz lesz az eredmény?
2010. ápr. 14. 15:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

:) Szerintem nem lesz baja, de én inkább megvenném a tesztet ég ma és reggelre bekészíteném a fürdőszobába :)

Szeretnéd a babát? Mikorra nam várod/vártad?

2010. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
u.a. lesz, megnyugodhatsz. :)
2010. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen nagyon szeretném már a babát! Tegnapra nem vártam, tudom hogy még várnom kellene, de hétfőn volt egy kis barnázásom (azt hittem megfog jönni, mindig így kezdődik a menszim), aztán kedden reggel mikor pisiltem és megtöröltem a wc papíron volt egy kis vérfolt. Azóta semmi. Illetve ma egy kis fehér folyás. Tegnap reggel hányingerem volt, ma reggel is. A mellem pedig néha feszül. Szóval már nagyon kíváncsi vagyok hogy sikerült e! A párom azt mondta hogy várjuk meg a holnapot, ha addig nem lesz semmi akkor veszünk tesztet. :)
2010. ápr. 14. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nagyon drukkolok Neked :)))


Én párom is mondogatta hogy várjunk az elmaradt utáni pár napig de én nem bírtam várni, és előtte 1-2 nappal (nem szokott totál pontos lenni) vettem egy tesztet hazafelé a melóból és a pozitív teszttel vártam haza :)

Szívből remélem Nektek is sikerült:)

25 hetes kismama

2010. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem én is hogy sikerült. Bár ez a fehér folyás kicsit aggaszt! De majd reggel kiderül! :)
2010. ápr. 14. 15:35
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggasszon, azzal nincs baj, sőt terhesség alatt bővebb is a mennyisége az ilyeneknek.... nekem is volt a nemvárt környékén és azóta is :))
2010. ápr. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja elvileg, a használati útmutatóban benne van, hogy fel lehet egy kis idő múlva használni, sőt még hűtőbe is lehet tenni.
2010. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Szia. Nekem azt mondták hoyszrgy a hcg hormon egy bizonyos idő után lebomlik. Én már jártam így azért tudom. du tök pozi volt a teszt gondoltam megnézem reggel is én elraktam ameddig vettem tesztet. (ua a fajta) Azon alig látszódott valami. Visszamentem a gyógyyszertárba és ők mondták hogy lebomlik. Sok szerencsét.
2010. ápr. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
NA?NA?NA?Mi a helyzet???
2010. ápr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hello csajok! Csináltam ma tesztet....... Egy halvány pozitív lett! A kontroll csík vastag a másik kicsit halványabb de ott van! :) Pár nap múlva csinálok egy másikat!
2010. ápr. 15. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!