Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti hogyan mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti hogyan mondjátok meg a pasitoknak? Lehet, h hülyeség, de én akkor is tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
1 hónapja összejöttem 1 sráccal,akivel azóta minden szombat estét együtt töltünk.Ez így eddig jó is,csakhogy én elég bulizós vagyok,és most szombaton hívott 2 barátnőm,h menjek el velük bulizni,és kedvem is lenne hozzá.A mostani barátom előtt 5 hónapig szingli voltam, sokat buliztam és még most is igénylem a pörgést,bár nem olyan gyakran.Szóval a kérdésem az lenne hogy hogyan mondjam meg neki,h ezt a szombat estét nem töltjük együtt?Sajnos a volt pasim miatt van ilyen dilemmám,ő ugyanis minden ilyen alkalommal hisztizett,és utána napokig engesztelnem kellett.Tudom.h nem mindenki egyforma,de nekem ilyen téren rosszak a tapasztalataim.Nagyon szeretném ezt a kapcsolatot megtartani,de sztem kell néha a külön bulizás is.Ti hogyan nyugtatjátok meg a pasitokat ilyenkor,h ne legyen féltékeny és ne haragudjon meg?
2010. dec. 2. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy nem megyek el nélküle szórakozni. Nem azért, mert nem akarom, hogy féltékeny legyen, hanem mert nekem az az igazi kikapcsolódás, ha vele vagyok. Nem igénylem a barátom mellett azt, hogy eljárjak másokkal. Talán ezt van, aki még így gondolja. Ha a jelenlegi barátod is ezt a nézetet vallja, akkor ő sem fogja megérteni a problémádat. Egyébként úgy gondolom elég kis fiatalka lehetsz (14-18 között). Nőj fel! Ennél jobb tanácsot nem tudok adni.
2010. dec. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy igazán jól működő párkapcsolatban mindent meg lehet beszélni hiszti, veszekedés és ordibálás nélkül. Sztem csak simán mondd el neki, h elhívtak és h el szeretnél menni. Ha elég érettek vagytok, akkor ez egyikőtöknek sem kell h problémát okozzon.
2010. dec. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.Nem tekintem magam éretlennek,de nem hiszem ,hogy attól hogy van egy barátom nem kellenek a közös programok a barátokkal.Ezt tapasztalatból mondom,mert az előző kapcsolatom arra ment rá,h túlságosan hagytam hogy birtokoljon,ő pedig ezt szokta meg és később nem akarta elfogadni h vannak barátaim.
2010. dec. 2. 18:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, nem szabad hogy csak a párod körül forogjon a világ. A barátok is nagyon fontosak, hisz egy párkapcsolat ki tudja meddig tart, a barátok meg utána is megmaradnak. Szerintem ha ebből nem csinálsz rendszert, hogy minden héten nélküle bulizol, akkor meg kéne hogy értse. Az én párom is mindig megérti ha valamikor csajbuli van. Ez nem érettség kérdése, szerintem inkább az az éretlen, akinek nincs saját élete, csak egész nap a párja nyakán lóg.
2010. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vok

Az érettséggel ezek szerint nincs gond. Bocsi, azt hittem,h 15 év körül vagy!

Megmondtad már neki?

Sztem ebből nem lesz baj. A párommal mi minden hónapban tartunk egy külön bulizást( persze ha csak igényeljük). Kell a barátokkal is foglalkozni!

2010. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nevem-senki ***** válasza:

Próbáld megbeszélni vele. Mi is eljàrunk -külön- a barátainkkal. Ő pókerezni, bográcsizni szokott, én szórakozóhelyre járok.

Javasold neki,hogy a szombatot töltse ő is a haverokkal..., esetleg lepd meg egy üveg itallal, amit aztán közösen elfogyaszthatnak.

2012. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!