Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok szerintetek ez most...

Csajok szerintetek ez most pozitív vagy nem?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. okt. 30. 11:56
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
2011. okt. 30. 11:57
 2/36 anonim ***** válasza:
Jo kerdes! Ha ranagyitok nem latok semmit, ha pedig nem, akkor latni velek valami halvany csikot de nem egyertelmu. Koran teszteltel sztem. Lehet csak a foto miatt van ez es Te szabad szemmel tobbet latsz. Varj meg 1-2 napot es tesztelj ujra. En inkabb turelmes vagyok meg 2 napig, mint teszteljek egy ilyen nem egyertelmu valamit mert ez velemnyem szerint sokkal rosszabb. Akkor mar inkabb kivarok.:) Majd ird meg mi lett a kovetkezo teszted eredmenye.
2011. okt. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy drukkolok nagyon Neked is es magamnak is!:)
2011. okt. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ!Majd írok!De csak szerdán jutok majd teszthez legközelebb.
2011. okt. 30. 12:11
 5/36 anonim ***** válasza:

Negatív... legalábbis én akárhogy erőltetem a szemem nem látok teszt sávban csíkot....

Lehet, hogy korán teszteltél. Várj egy-két napot, és ismételd, ha úgy érzed terhes vagy.

2011. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Valami mintha látszódna, de nagyon halovány. Nekem is volt ilyenem, aztán lett erősebb is belőle.
2011. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
8%
Bocsi,de rém gusztustalan ez a teszt,mintha még a pun.iszőrszálaid is rajta lennének..Szerintem túl sokat pisiltél rá,és így olyan foltos lett,hogy nem látszik rendesen az eredmény..
2011. okt. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. En is szerdara tervezem a tesztet. Kedden kellene nem megjonnie, 18an volt ovum. Mindenkeppen irj, hogy mi lett! Irhatsz privit is ha gondolod!
2011. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Kedves utolso, ez egy kazettas teszt, tehat nem kell rapisilni. De mindegy.

Szerintem nem latszik, korai volt meg. Lehet ebbol meg pozitiv is,mintha latszodna valami. A kazettas tesztek amugy is rosszabb minoseguek, tapasztalat, kesobb lesznek pozitivak. Vegyel sugaras yesztek, ha tanacsohatom es ismeteld majd meg. Szoritok, sok sikert:)

2011. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
12:32!Ez a teszt ilyen, pu..i szőrszálakat meg kétlem (ha érted..)!!4 csepp vizeletet igényelt és 1 cseppel se tettem rá többet, szóval ha a teszt gusztustalan nem az én hibám, neked viszont élénk a fantáziád! :)
2011. okt. 30. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!