Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok szerintetek ez most...

Csajok szerintetek ez most pozitív vagy nem?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. okt. 30. 11:56
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Szia!Nem mert most kaptam először gyógyszert, az első terhességnél más megoldást találtunk, az óvszert de azt sem én sem a párom nem szeretjük így mikor most meglett a második baba a gyógyszer mellett döntöttünk.
2011. okt. 30. 20:56
 22/36 anonim ***** válasza:

Szerintem mintha lenne ott egy halvány csík.

de persze ez nem biztos- szerdán ha megismétled már biztos erősebb lesz, vagy addigra már kiderül, hogy megjön-e vagy sem.


Gratulálok a 2csemetéhez- örülnétek ennek a harmadik bébinek?

Jó a kis korkülönbség is- szerintem, bár lehet egy 5hós mellett még én is beijednék, hogy újra terhes vagyok.

Én a 3.babámmal 6.hónapban vagyok, a két kicsi között 20hónap lesz. :)


MInden jót nektek!

2011. okt. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Szia!Persze, ha már ennyire jönni akart akkor jöjjön de nem lesz egyszerű az biztos!Köszönöm, hogy írtál és jó egészséget nektek is! :)
2011. okt. 31. 10:48
 24/36 anonim ***** válasza:
én se látok sajna semmit hiába nagyítottam fel a képet,én is teszteln fogok szerdán vagy csütürtök reggel mert tegnap óta kisebb alhasi szúrkálásaim vannak és ebbe a hónpba már másodszor jött meg de inkább csak barnáztam
2011. okt. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ez a szerdai tesztem!


[link]

2011. nov. 3. 07:02
 26/36 anonim ***** válasza:

Hát, én ezen bizony látok egy halvány csíkot... nem tudom, hogy most gratuláljak, vagy sajnáljalak, de ahogy kivettem a kommentedből nem olyan nagy baj a harmadik bébi, úgyhogy nagyon sok boldogságot kívánok hozzá!! :) Nekem az ilyen halvány tesztből gyerekem lett. Egyébként késik is a menzid?


Én kérdeztelek a fogamzásgátlásról egyébként.

2011. nov. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Szia!Köszönöm, igen késik október 21-re vártam volna de nem jött ami pluszban még extra, hogy ő is menzi előtt 4 nappal fogant tehát ciklus végén tuti.
2011. nov. 3. 08:57
 28/36 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok én is!:)
2011. nov. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. nov. 3. 12:02
 30/36 anonim ***** válasza:
ezzen már kiugrik a csík!!!!!!!!!!!! gratula a babához :) !!!!!!!! én holnap tesztelek remélem nekem is ilyen eredménnyel :)
2011. nov. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!