Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Az plusz pozitív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Az plusz pozitív benyomás, ha a pasi katona vagy rendőr?

Figyelt kérdés
2011. márc. 24. 21:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem.
2011. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem! Én pl kifejezetten utálom az idióta, csajozni próbáló rendőröket...
2011. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem. Állítólag van, akiknek igen.
2011. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

NEm. Engem is állítottak meg rendőrök, amikor bicikliztem. Majd frászt kaptam, közben nem is akartak igazoltatni, hanem csajozni...


A könyvelőfiúk sokkal izgibbek.

2011. márc. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Ha katona, akkor azért, mert nem nevezném kapcsolatnak azt, ami nekünk lenne: nagy eséllyel brutálisan sokat van távol, és folyamatosan aggódnom kellene, mi lesz vele. Ráadásul egy gyerekért, stb. nem mondana le róla. Mi mindig kizárólag a másodikak lennénk a munkája mögött. Ja, az ágyban pozitív benyomás, de hogy normális kapcsolatba nem kezdenék velük, az tuti.

Ha rendőr - hát, azt nem tartom tisztességes munkának, még ha tényleg szenvedélyből is ment el rendőrnek, szép célokért. Ha rendőr vagy, akkor tudod jól miről beszélek. Ha nem meghunyászkodsz, hanem mégis küzdesz ellene, akkor rövid pályafutásod, vagy rövid életed lesz. Na ilyen kapcsolat sem kell. Nem akarok annyira rózsaszín álomvilágban élni, de van, amit jobb nem hallani, látni, tudni.

2011. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És mi van a szociális munkásokkal akik szegényeken segítenek???
2011. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Nekem beindítja a fantáziámat az egyenruha (vagy az alatta lévő formás test?)...ebből a szempontból előny:)


20/l

2011. márc. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szociális munkásokat én nagyra becsülöm - de nem ez volt a kérdés...

Egyébként a másik kettővel is így vagyok, de kapcsolathoz pont nem illik az a két szakma (hozzám, nekem). Az egy dolog, hogy büszke vagyok valakire, és az egy másik, hogy kellene-e...


22:17-es vagyok.

2011. márc. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon bukom az egyenruhákra. A mostani párom rendőr,de nem egyenruhás, és amikor megismertem,nem is tudtam,hogy az. De kifejezetten nehezíti az életünket a munkája,mivel helyszínelő,gyakran éjjel is mennie kell.

Ezek után,ha most mondjuk egyedül maradnék,nem hinném,hogy még1 rendőrt bevállalnék :)

2011. márc. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen! birom az egyenruhásokat:)
2011. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!