Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok szerintetek ez most...

Csajok szerintetek ez most pozitív vagy nem?

Figyelt kérdés
[link] Jpg
2011. okt. 30. 11:56
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Egyébként az szösz amit te annak vélsz a pulcsimból..
2011. okt. 30. 14:32
 12/36 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2011. okt. 30. 14:45
 13/36 anonim ***** válasza:
Ha ez qupido teszt akkor bizony negatív, előfordul rajta időntúl száradási csík, jártam már így vele.
2011. okt. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen volt.Mikor megszáradt.Nem voltam babás,megjött de azt hittem mégis az vagyok mert ez a kis láthatatlan csík hiú reményt adott.
2011. okt. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Ha ez Qupido, azt nem ajánlom, már rég pozitív volt több tesztem is, a Qupido még mindig negatív. És ez a száradási csík volt már, mikor nem votlam terhes és ugyanolyan volt, amikor az voltam. Annyira rossz minőségű, hiába drága.

Már írtam egyébként, tényleg, nem lehet ebből tudni. Muszáj lesz még egyet csinálnod majd:) Sok sikert!

2011. okt. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ez negativ,de próbálj meg tesztelni pár nap múlva!Drukkolok!Minden jót!Mihamarabbi babásodást!
2011. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Köszi csajok, ez Amazon+ nem Qupido azt a fajtát nem ismerem. :)
2011. okt. 30. 18:31
 18/36 anonim ***** válasza:
Én csak azt szeretném mondani,hogy nem értem ilyen kérdéseknek mi értelme van?Szerinted mi itt jobban eltudjuk dönteni mi van azon a teszten,mint te magad?2gyermekem van,én is teszteltem többször,de mindig egyértelműen látszott,hogy van e 2.csík vagy sem.Akár halvány,akár erős.Szerintem ezen nincs és te is látod,csak reménykedsz..Kívánom neked,hogy mielőbb babás legyél és vegyél többféle tesztet otthonra,hogy ilyen esetben tudjál csinálni egy másodikat is meggyőződés képen.Sok sikert!
2011. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Utolsó!Nekem ez 3. babám lenne ami gyógyszer mellett jön ha jön, szóval van nekem is gyerekem, kicsit félek mi van ha most jön mert a kisebbik 5 hónapos szóval mielőtt kioktatsz kérdezd inkább meg van e gyerekem.Nekem az első fiamat nem mutatta ki a teszt még ilyen halványan sem pedig 10 hetes terhes voltam vele!Na hát ezért kérdezem én itt a "jó népet" mert tudod hétvége van és ünnepek és dokim is szabin tehát még orvoshoz sem tudok eljutni.Legközelebb a kérdésre válaszolj kérlek ha már írsz...az egy dolog, hogy neked leugrik a 2 csík nem mindenki szervezete egyforma!Szép estét! :)
2011. okt. 30. 19:36
 20/36 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen negatív.

Egyébként, ha tényleg úgy van, hogy harmadjára (ill. kettő már biztos) esel teherbe gyógyszer mellett, nem gondoltál rá, hogy esetleg másik gyógyszert, vagy más fogamzásgátlást kéne találni? Csak úgy puszta kíváncsiságból.... :)

2011. okt. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!