Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babát váró leendő kismamá...

Első babát váró leendő kismamák! Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok megállni, hogy ne görcsöljetek rá a témára?

Szedtek vitaminokat?

Milyen gyakran vagytok együtt?


2010. ápr. 14. 10:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
15:20 Hogy érted azt, h semmilyen kezeléésel? Mivel próbálkoztatok? Hány évesek vagytok? Mi 2,5 éve várunk már.
2010. ápr. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Másfél éve :(
2010. ápr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szia ez a 7. hónapunk.Ebben a hónapban kezdtem az ovutesztelést, és igen, nem tudok nem rágörcsölni a témára.:(

Ha ebben a hónapban nem jön össze a babád, ajánlom neked az ovutesztet.Én 27-et vettem 2000-ért.És nagyon pontos, és nagyon jó ez az ár érte.És 5 hónapig elég.

Persze azt fogják írni,h. ne vegyél, meg csak szeretkezzetek amikor jólesik.Aztán csak azt veszed észre,hogy már hónapok óta próbálkoztok reménytelenül.:(

7 hónap sem olyan nagy idő, de én megsem álmodtam volna, hogy ilyen sokat kell várnom az első babámra.

Amúgy középidőben, ovukor naponta vagyunk együtt, amúgymeg mikor jólesik.Sok sikert nektek.

2010. ápr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vagyok a "visszajárós".Párszor tornáztam az Aviva módszer szerint,könyvből.Éreztem az alhasi vérbőséget.Talán ez is segített.14 év megszakításos védekezéssel soha nem csúszott be a baba,már azt hittem,nem lehet gyerekem.
2010. ápr. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

de jóóóó :) előzőnek gratulálok!

Én a kriston intim tornát kezdtem el újra. Régen csináltam két hónapot és 2 év után akkor először éreztem olyan tüneteket mensi előtt amit máskor még soha. Nagyon feszültek a melleim ,majd leszakadtak, a hasam alja pedig teljesen fel volt puffadva és szurkált annyira hogy nem tudtam hason aludni,durva volt.Hormonproblémám sosem volt. Végül mensi megjött durván darabosan. Meglehet hogy baba lett majdnem de nem bírt megtapadni. :( most ebben bízom ,mert újra tornázok és hátha beindít megint odalent valamit :) Amúgy minden rendben van nálam vizsgálatok szerint. Már 4 éve nem sikerül a baba. A torna beindítja a normális vérkeringést odalent és több oxigénhez jutnak a szövetek ezáltal gondolom minden maximálisan jól működik. Nagyon remélem hogy meglesz az eredménye.

2010. ápr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!