Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első babát váró leendő kismamá...

Első babát váró leendő kismamák! Mióta próbálkoztok?

Figyelt kérdés

Hogy tudjátok megállni, hogy ne görcsöljetek rá a témára?

Szedtek vitaminokat?

Milyen gyakran vagytok együtt?


2010. ápr. 14. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Egy hasonló kérdés, ezt én írtam ki, olvasd el te is a válaszokat mert tanulságos! Remélem írnak neked is! Ti mióta próbálkoztok?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. ápr. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én csak visszajárok ide.Egy év után kezdtem ovutesztelni,a 3. hónapban sikerült,a pozitív napon voltunk együtt,abban a hónapban csak az az egy alkalom volt.Egyébként sem voltunk sűrűn együtt.Többéves kapcsolat,fáradtság,meló,stb.
2010. ápr. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

szia.mi 13 évet vártunk....

hogy tudtam nem rágörcsölni???őszintén?ennyi év után egyszerűen feladtam.párom kamionozik,egy hónapban 2napot van itthon.állt.nem peteéréskor.

ma TUDTAM MEG,HOGY 6 HETES VAGYOK!!!pedig mensi elött voltunk együtt.nem kell rágörcsölni,főleg nem az időre.hisz bármi lehet!!!!!

2010. ápr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Mi 4 napja próbálkozunk :DD

Persze már több mint egy éve járok erre az oldalra, de most vagyok csak igazán közétek való! :)

2010. ápr. 14. 13:04
 5/15 anonim ***** válasza:

Mi 4 éve már hogy nem védekezünk . Nem hiszem ,hogy hormonális problémám volt ez időtájt,render ciklusaim vannak normális mensi. Párom tavaly volt spermateszten és jó volt. Most viszont együtt indultunk el a kivizsgálásokon. Eddig minden rendben nálam,viszont páromnak a spermatesztje nagyon rossz :( Ezért most MacaVibe-t szed , Vitamint már régóta szedünk.

Attól féltem ,hogy a sűrűn fellépő hüvelygyulladásaim miatt a petevezetékem nem átjárható,de kiderült hogy nincs baj ilyen téren sem . De még az is lehet hogy a nyákom elöli a spermát. Erre nemsoká fény derül csak párom hozzon össze egy szép spermatesztet.

Én boldog vagyok így is, babával persze még boldogabb lennék :) de nem görcsölök rajta.Ezen én is csodálkozom:) Négy év alatt talán kétszer nagyon figyeltem magamat és akkor volt sírás-rívás ha megjött . Akkor azt mondtam ,stop nem kergetem magamat őrületbe. És lám éltem tovább életem ,a baba mégsem jöt:( de most már fény derül nemsoká mindenre remélem, ha nincs baj akkor inszemináció jön.

2010. ápr. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.

Egyszer próbáltam a Kriston intimtornát . És akkor az egyszer rákövetkező ciklusomban mensi előtt jellegzetes addig sosem tapasztalt mellfeszülésem volt és hasam alja is nagyon feszült,jókor voltunk együtt. De mensi darabosan megjött ilyen sem volt még előtte. Én arra voksolok hogy akkor a torna esetleg beindított valamit(vérkeringés,..) csak sajnos nem tudott a baba megtapadni. Most megint nekiállok a tornának :)

Üdv E.K.

2010. ápr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

most fogunk. már alig várom :)

vitamint csak majd az első ovu környékén kezdem el. ovu előtt alatt megpróbálunk majd gyakran együtt lenni. egyébként meg, amikor jól esik.

ne görcsöljünk rá? hát nehéz. én már most is rágörcsöltem. de a páromat majd megpróbálom nem traktálni ilyenekkel, hogy most van a pé, gyerünk. hanem csak "elcsábítom". ne érezze azt, hogy mire megy ki a dolog. így elkerülöm, hogy Ő begörcsöljön. a tesztet is, ha végre pozi lesz, azt hiszem egyedül csinálom meg és neki meglepiként adom majd. (még nem tudom pontosan, hogy. ki szeretnék találni valami frappánsat, valami egyedi módot, amivel közlöm a nagy hírt. na, de ez még odébb van... vagy nem is annyira? :) )


mielőbbi gyermekáldást kívánok nektek!

2010. ápr. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6 éve.
2010. ápr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

15:15 6 év?


az nagyon sok idő. örökbefogadáson nem gondolkodtatok? nekünk, ha évek óta nem jönne a baba, biztos ezt a módot választanánk arra, hogy legyen gyerekünk.

2010. ápr. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tudod korán szerettünk volna babát a párommal. Még így is fiatalok vagyunk, mindketten rendben vagyunk, de semmilyen kezeléssel, semmivel nem jött össze a mi kis Csodánk. Talán majd pár év múlva elgondolkozunk az örökbefogadáson.
2010. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!