Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, anyukák! Ti mit...

Kismamák, anyukák! Ti mit éreztetek mikor még csak 1-2 napja késett? Volt bármi tünet?

Figyelt kérdés
Ma 2. napja késik, holnap csinálok tesztet de őszintén szólva nagyon félek (a csalódástól), mert olyan tüneteim vannak, ami lehet mindkettő... Nektek milyen tüneteitek voltak?
2011. aug. 25. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
menstruációs tünetek, 1-2 nap után még nem nagyon érezhetsz csak terhességre utaló tüneteket
2011. aug. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem mindjárt megjön érzésem volt.aztán egy hetes késés után pozitív lett a tesztem.Meg a melleim fájtak,de az menzi előtt is szoktak.
2011. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Softness ***** válasza:
100%

nekem 2 egyértelmű tünetem volt, zabáltam egész nap :P

A másik a mellem annyira fájt, hogy sírni tudtam volna.

2011. aug. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már a nem várt előtt napokkal émelyegtem, szagokra érzékeny voltam, fáradt-szédülékeny voltam, és szomjas-szomjas-szomjas. (Januárban napi 3 liter vizet benyomtam). És "hasszúrkálás". A második gyereknél így már az aktus utáni 9. napon tudtam, hogy baba lesz, másnap erős + is lett. Mellekre nem emlékszem.


De nem vagyunk egyformák! Amíg késik, addig van esély a babára!

Szorítok!

2011. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!