Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti hogyan készületek férfiként...

Ti hogyan készületek férfiként a gyerekvállalásra?

Figyelt kérdés

Hamarosan szeretnénk megkezdeni a gyerekprojectet. A feleségem szerint mielőtt elkezdenénk célszerű lenne mindkettőnknek egy három hónapos tisztítókúrát tartani, amíg nem iszunk alkoholt, nem eszünk gyorskaját meg lényegében semmi egészségtelent nem eszünk és igyekszünk minél több zöldséget/gyümölcsöt enni. Illetve emellett szerinte mindkettőnknek el kéne menni orvoshoz egy alapos kivizsgálásra.

Mi gondoltok, ez tényleg szükséges? Ti készültetek valami hasonlóval a párotok teherbeesésére?


2016. jún. 19. 11:55
 1/3 anonim ***** válasza:
nem biztos,de az alkohlt ildomos mellőzni.
2016. jún. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az alkoholt cigit tenyleg celszeru mellozni de mi ennyire nem keszultunk h nem ettunk gyors kajat. Alapos kivizsgalast meg ugy is csak akkor csinalnak ha egy even belul nem jon ossze, mind addig normalisnak tekintik. 30 even felul talan valamivel hamarabb elkezdenek foglalkozni a sikertelenseggel.
2016. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A feleséged sztem kicsit már most rágörcsöl a témára. Kezdjen el szedni vmilyen folsavat tartalmazó kismama vitamint, ezt 3 hónapig érdemes szedni próbálkozás előtt. Étkezésre, egészséges életmódra érdemes odafigyelni, de sztem túlzásba sem kell esni. Alkoholt sem kell teljesen kiiktatni, néha-néha egy-egy pohár bor, sör egyáltalán nem árt. (Mármint a próbálkozás ideje alatt.) Egy sima nőgyógyászati látogatás (rákszűrés, UH) elsőre elegendő, és hajrá. Nem kell rögtön hőmérőzni, meg ovuteszteket csinálni, sztem min. fél évig csak legyetek együtt akkor, amikor szeretnétek, nyilván védekezés nélkül. :) Teljes kivizsgálást egyikőtöknél sem fognak végezni, ha még nem is próbálkoztatok, max. ha magánba mentek, de tényleg felesleges pénzt kidobni előre. Simán lehet, hogy elsőre összejön. :) Nekünk 2. próbálkozásra sikerült, én is csak a vitamint kezdem el szedni, de még csak 2 hónapja szedtem, amikor teherbe estem. 36 hkm
2016. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!