Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet biztosan tudni...

Mikor lehet biztosan tudni hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
agusztus 11.én kellett volna megjönnie. Nem jött meg (védekeztünk) a nőgyógyász szerint még korai megmondani, de nem lehet kizárni. A melleim már több mint 3 hete fájnak, érzékenyek. Az alhasam fel van puffadva. Teszt hétfőn negatívat mutatott. Mikor lehetek biztos az eredményben?
2008. szept. 26. 19:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
tegnap voltam, azt mondta még korai lenne. Nem biztos, hogy látszana. ha az elöző mensi első napját számoljuk, akkor ma vagyok-lennék 6 hetes. Akkor miért korai? nem értem én ezeket a dokikat
2008. szept. 26. 20:03
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Én sem értem miért mondta. Én 5 hetes voltam amikor elmentem és a petezsákot már lehetett látni. Sajna nem maradt meg de akkor ott volt és az én dokim látta!! Mivel vizsgál ez nagyítóval?
2008. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
58%

Hüvelyi UH-val már kellett volna látni, ha a dokinak csak hasi van,akkor tényleg korai!

Pár nap múlva csinálj egy újabb tesztet!

2008. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
nem csinált ultrahangot, mert szerinte korai. így most várok. Azaz a körzeti orvosom adott laborbeutalót. Vizeletből ki lehet mutatni. Állítólag az biztosabb mint a gyorsteszt. az a baj, hogy csak egy hét múlva tudok elmenni.
2008. szept. 26. 21:13
 15/17 anonim ***** válasza:
58%
Ha laborba viszel vizeletet az bizti kimutatja, mert nekem már a mensi elmaradása előtt egy héttel kimutatta. Viszont a dokidat én se értem, mert 6-7 hetes terhességet már hüvelyi uh-val ki lehet mutatni, nekem 5 hetesen már látta a petezsákot. Tudok mondjuk én is orvost, aki megpróbál minél kevesebbet uh-zni, csak akkor csinál mikor nagyon szükséges, nem akarnak "feleslegesen" ultrahangozgatni. Nem tehetsz akkor mást, minthogy vársz.
2008. szept. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha 2 hete késik,akkor már 4 hetes terhes vagy!A helyedben vennék érzékenyebb tesztet.Akkor 2 hét múlva látogasd meg a nődokit,vagyis 6 hetesen,akkor már van szívhang.
2008. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!

Mi lett veled végülis? Nekem is hasonló gondjaim vannak, nagyon félek. :S

2009. dec. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!