Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még 5 nap van a nem vártig!...

Még 5 nap van a nem vártig! Tesztelhetek már, vagy várjak még? Mennyi az esélye, hogy már kimutatja a babát a teszt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 26. 07:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Várd meg mig kimarad a vérzésed és csak utána tesztelj.

Ha terhes is vagy lehet, hogy még csak negativat tesztelnél.

2008. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, remélem összejön! 2 éve próbálkozunk, de most kaptam az első closty-choragon kúrát, és nagy reményeket fűzök hozzá! Csak olyan nehezen mennek a napok, és én meg annyira izgulok!
2008. szept. 26. 07:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a Closty-Choragon kúra nem jön össze ne keseredj el, ezt azért írom, mert én is keresztül mentem rajta és nem lett babám. Az inszeminációk alkalmával ezt a kúrát 6x megcsináltuk és a lombik előtti pár hónapos szünetben lettem terhes, természetes úton. Tesztet pedig a menzi elmaradása után csinálj, az a biztos. Sok sikert!
2008. szept. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

5 nappal előtte még a legérzékenyebb Qupido teszt se képes kimutatni, hisz még be sem ágyazódott a petesejt. Türelem, bár tudom nagyon nehéz, de én is ki szoktam bírni egészen a pé. utáni 11-12. napig :-)


Vicc volt, tényleg csak akkor érdemes tesztelni, ha már késik....

2008. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!