Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Gabriel teszt mikortól...

A Gabriel teszt mikortól mutathat +-at? Ha június 6. -án volt mensim, mikor tesztelhetek?

Figyelt kérdés
Csak mert írják, hogy korán kimutatja, de mégis mikor?
2011. jún. 29. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

rá van írva, hogy a beágyazódástól számított 3 nap, vagyis ha neked pont középidőben volt ovud, a beágyazódás pedig a 8-12 dpo valamelyikén fejeződik be, akkor legkorábban most hétvégén, de biztosat csak a menzi elmaradásakor vagy az után pár nappal

nekem anno a 12. dpo-n már szép pozitívat mutatott

2011. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

itt van egy kalkulátor, ami jelzi, hogy mikortól lehet pozi a teszt:

[link]

hány napra szokott megjönni?

2011. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez az oldal baromi jó !

tényleg pontosan adta meg a kalkulátor az adatokat.

pont tegnap volt ovum és azt is adta ki,

szuper !!!!

2011. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
elvileg július 2-án pozi lehetne a teszted !!
2011. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én sem várom mostanra és juni 7én volt az előző vérzésem.Mivel az előző gyerekemnél a menzi előtt - lett a teszt és csak a késés utáni 3. napon pozitív most kivárom!!nem vagyunk egyformák valakinek előbb kimutatja,de szerintem csalódni rosszabb inkább várjál..
2011. jún. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Minálunk is az első gyereknél egy nappal korábban teszteltem, mint amikor meg kellett volna, hogy jöjjön, de akkor már seperc alatt erős pozi lett.Sztem, most is várok ám még,csak annyira izgatott vagyok, mint az elsőnél:)

Köszi mindenkinek!

2011. jún. 29. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Függően attól,hogy mikor volt pé-d,a nem várt előtt 1 nappal már kimutatja a Gabriel.

Írnám,hogy ne légy türelmetlen,és várj a nemvárt előtti reggelig,hogy nehogy a negatív teszt csalódást okozzon,mert túl korán csináltad,de tudom nagyon jól,milyen türelmetlen ilyenkor az ember...

Majd írd meg,az eredményt!!

Szorítok!!!


Üdv:2gyerkőcös,29 heteske

2011. jún. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!