Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a testhő diagram? Ha...

Milyen a testhő diagram? Ha terhes leszek, akkor hogy alakul a hőm?

Figyelt kérdés
2008. szept. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha terhes leszel akkor felmegy a testhőd 37 fok fölé és ott is marad.én úgy hallottam hogy az első három hónapban fenn marad.
2008. szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az ébredési hődet a menstruációs ciklus alatt a hormonok alakítják. Ciklus első felében alacsony,ingadozó,peteérés az utolsó alacsony hőmérsékletű napon van,másnapra felmegy a hő és fent is marad a mensiig. Ha sikerült a baba a hőd magasan marad,ha nem akkor mensi előtt 1 nappal vagy aznap leesik.


6 hetes kismami

2008. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előző hozzászólókkal, csak annyit tennék hozzá, hogy nem feltétlenül kell 37 fölé menni a hőnek. Ha nem éri el az is jó, mert ez egyénenként változó a lényeg hogy magasabban maradjon, mint a ciklus első fele.
2008. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az előttem szóló válaszolóhoz csatlakozom, én már szültem, és nem ment 37 fölé a hőm. Mindenkienk más az alaphőmérséklete ( a ciklus első felében, az ovu. előtt mért hőmérséklet ) az enyém pl. 36.2-36.3 ovu előtt, 36.6-36.8 ovu után. Ha meg terhes vagy, akkor többnyire még egy-két tizedet emelkedik az ovu. utánihoz képest a beágyazódás után. Ezt hívják háromfázisú görbének. De akkor sem megy feltétlenül 37. fölé!!!
2008. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!