Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig mit állapítotok meg...

Eddig mit állapítotok meg róla? Diagram lent.

Figyelt kérdés

amit tudni érdemes:


legrövidebb ciklus 28

leghosszabb 49

átlagos 36


2010. márc. 22. 08:51
 1/5 A kérdező kommentje:
2010. márc. 22. 08:51
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem az a furi benne, hogy lehet, hogy most volt az ovu?


de az nehezen lehet, mert egész életemben eddig a legrövidebb ciklusom 28 napos volt. ha pedig most volt, akkor elvileg 25 napra jönne meg.

2010. márc. 22. 08:52
 3/5 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy következő hónaptól próbálkozunk majd. csak előtte gondoltam végig hőmérőzök egy hónapot, hogy tudjam, hogy "működök"
2010. márc. 22. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia.Nem mensi után 14 napra van ovud hanem mensi előtt 14 nappal.Akkor fog feljebb menni a hőd 37c megközelítve.Nem mindenkinek megy fel addig de legalább 3-4 tizedet emelkedik az addigihoz képest.Nincs probléma a hőddel ezz normális.Enyémet orvos is nézte és jó pedig hasonló a Tiédhez.
2010. márc. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm. akkor nem most volt az ovuláció? csak azért gondoltam mert lement a hő, most meg föl
2010. márc. 22. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!