Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi! Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt teszteltem ezzel a benu tesztel,akkor is körülbelül ilyen volt mégis rá 3 napra megjött! Most megint bizonytalan vagyok! Azért teszteltem megint a benuval, mert csak ez volt itthon! Jart valaki mar igy


[link]


2016. máj. 12. 10:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hűű gratulálok!! :) A tied azért sokkal szebb! Remélem az enyém is így fog kinézni egy hét múlva!! :)
2016. máj. 12. 15:27
 12/16 anonim ***** válasza:

Erősödni fog! :) Már ez is nagyon szép pozi!

Februárban hasonlóan jártam én is,5 nap késés után pozi teszt,majd 2 nap múlva megjött olyan erős görcsökkel,hogy azt hittem ott maradok!

Áprilisban már nem mertem tesztet csinálni korábban!

Most lehet butaság amit írok,de én esténként megbeszélem pocaklakóval,hogy örülök,hogy itt van és tartson ki,mert már nagyon vártuk! :)

Detti ( utolsó hozzászóló)!

2016. máj. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszi Detti a biztatást! Reménykedem a legjobbakban!! Boldog babavárást kívánok neked!!!
2016. máj. 12. 18:18
 14/16 anonim ***** válasza:

Én is neked,szurkolok! :) Kíváncsian várom a fejleményeket!

Kellemes babavárást!

2016. máj. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a mai tesztem! (Gabriell)

2016. máj. 14. 09:41
 16/16 anonim ***** válasza:
Nagyon szép gratulalok.
2016. máj. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!