Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Véleményetekre lennék kíváncsi! Szerintetek pozitív?

Figyelt kérdés

Pár hónappal ezelőtt teszteltem ezzel a benu tesztel,akkor is körülbelül ilyen volt mégis rá 3 napra megjött! Most megint bizonytalan vagyok! Azért teszteltem megint a benuval, mert csak ez volt itthon! Jart valaki mar igy


[link]


2016. máj. 12. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia! Ez elég egyértelműen pozitív, bár ehhez a teszthez nem volt szerencsém. Én kétféle teszttel mentem biztosra, a Rossmann-os Facelle és a gyógyszertári Gabrielle, amikor pozitívat mutatott ott is volt a baba.

Azért halkan gratulálok... :-)

2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ez pozitiv. Mar a verzesnel orvoshoz kellett volna fordulnod, most tedd is meg.
2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Szerintem ez pozitív, de vegyél egy másik fajtát is, és csináld meg holnap reggel az első vizeletből
2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Csinálj egyet a hétvégén holnapra semmi sem változik se nem duplázódik se nem csökken ha gond van es hétfőn menj el dokihoz vagy kérj időpontot :)
2016. máj. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen fogok tesztelni holnaputan,egy masfajta tesztel. Azt nem tudom,hogy a paromnak el merjem mondani,vagy majd szombaton,ha biztos lesz. Nem akarom,hogy feleslegesen elje bele magat.
2016. máj. 12. 10:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Húha, ez azért eléggé biztató!
2016. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ha az èn tesztem lenne örülnèk mint majom a farkànak. ☺ szerintem pozi, bàr ilyet nem hasznàltam mèg...
2016. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is rettentően örülnék,ez a 7. hónap,hogy próbálkozunk, csak valamiért nem merem beleélni magam,félek a csalódástól!Meg, szoktam érezni ezt a "mindjárt megjön" érzést!Bár azt olvastam itt,hogy terhesen is sokan érzik az elején!!
2016. máj. 12. 13:17
 9/16 anonim ***** válasza:

Terhesen is fogod érezni :) vagyis elég sokan érzik

7 hónap meg nem sok ido ha nem jött össze ne aggódj :) de ez elég pozitív !!!:) szedi magnéziumot ha gondolod

2016. máj. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nagyon szép pozitív!  Gratulálok! Nekem is ilyen teszt volt itthon,egy hét késés után teszteltem vele pozitívat (szó szerint lemászott a második csík)! Szerintem hihetsz a tesztnek! 


[link]

2016. máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!