Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy csináljam a hőmérőzést...

Hogy csináljam a hőmérőzést ha kiszámíthatatlan mennyit tudok aludni éjjel?

Figyelt kérdés
A kisfiam van hogy végigalussza az éjszakát, de olyan is hogy kétszer is kelek hozzá és nem alszom egyszerre csak 2-3 órát. Így nem is tudom vezetni a hőmet?
2016. máj. 1. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

de tudod, így is vezetni. én van, hogy fél éjjel ébren vagyok a gyerekkel, mégis látszik a görbén, aminek látszódnia kell.

a lényeg, hogy a reggeli mérés előtt azért legalább egy 2 órád legyen, amikor alszol.

2016. máj. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ez sem biztos hogy összejön. :( Van hogy mondjuk 6 körül ébred meg, ő visszaalszik, én viszont már nem tudok visszafeküdni 2 órára. Ha le is fekszek elaludni nem bírok már. Amikor meg elkezd sírni mégsem feküdhetek nyugiban és méregethetek, mert addig üvöltene szegényem. A férjem korábban elmegy dolgozni, úgyhogy csak én tudok kelni hozzá ilyenkor. Ha nincs meg a 2 óra akkor nem lesz jó, ugye? :(
2016. máj. 1. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
az én lázmérőm a gyerek ágyánál van. a reggel úgyis majdnem mindig ott ér, tehát ott mérek. 6kor pl már biztosan, hétvégén is, még ha vissza is alszok. amúgy hétköznap 6kor kelek, de ha 5 körül felébredek, akkor mérek, és azt veszem figyelembe. ha 3-4 körül kell hozzá/miatta kelnem, akkor persze még nem mérek.
2016. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!