Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik teszt hazudik? Melyikne...

Melyik teszt hazudik? Melyiknek hihetek?

Figyelt kérdés
Ciklusaim 25-27 naposak.Szeptember 2.án elmult a mensim,ami most szük 4 napig épp hogy csak volt.Talán az első nap volt erősnek nevezhető.Én már hónapok ota a ciklus.hu-n vezetek mindent.A hőm ebben a hónapban,ahogy elmult már másnap 36.9 C.,s az lh tesztből már 3×5 dbot elhasználtam mind pozitiv.Sőt a mikroszkopról majd leugranak a páfrányok.A mellemben enyhe szúrós fájdalom van már jó 2 hete.Alul a pocim és a petefészkemnél is szuró fájdalmat,s enyhe görcsöt érzek,de tegnap és ma is csináltam terhességi tesztet,de negativ(Lilly-Qupido)Akkor most melyik tesztnek lehet hinni?Nagyon régota probálkozunk.Kérlek szépen segítsetek!
2008. szept. 22. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Hát előfordulhat, hogy vagy többször van gyengepeteérésed és ezért páfrányozol, vagy korai volt a tesztelés a hcg-dhez, próbáld meg kicsit később a lily-t, de lehet h sokszor kéne együtt lennetek, mert pont pé-nél voltatok együtt?
2008. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már most 22.ét írunk a naptárban.Lehetséges,hogy 20 napja petérésem lenne.Hisz előzőleg is írtam,hogy 20 napja az lh teszt pozitiv minden d.u. 16.30 ó.kor és a mikroszkop is.A hőm is arrol árulkodik ....Petérés 20 napon át???Na ne ...Ilyen még nem volt sosem!
2008. szept. 22. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez hormonzavar...:(Nekem akkor volt mindig páfrányos...

2008. szept. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is hormonzavar. Ha minden nap pozitív, akkor emelkedett az LH szinted, kvázi magas. Nem ijesztgetni akarlak, de az pcos-re utal. (Ha az LH és FSH arány nem 1:1-hez, hanem az LH kb másfélszer több).

Mindenképp menj dokihoz, vérvétel, ultrahang!

De ne aggódj előre, szinte mindent lehet orvosolni, legalábbis a hormonális problémákat lehet!

2008. szept. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!