Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik hogy a dm-es corax...

Létezik hogy a dm-es corax ovulációs teszt érzékenyebb mint a vaterás? A dm-es még ma de-t is + jelzett, a vaterás még teljesen -. Melyiknek higyjek?

Figyelt kérdés
Igazából a vaterás nem volt soha egyforma csíkos..a dm-es viszont igen.
2010. febr. 16. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy délután-estefelé kell tesztelni? :-)
2010. febr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, lehet. Nagy csalódás nekem is, mert direkt beszereztem egy 10-es pakk vaterást!

Én ma vagyok 5 hetes, már a múlt hétfőn pozi volt egy 25-ös teszt (nemvárt előtt 3nappal) de ez a roh..t one step a mai napig csak kínkeservesen lesz egyáltalán halvány csíkos!

A nemvárt utáni napon is vettem 2db 25-öst patikában, jo erős lett a csík szinte azonnal, de ez a nyomi vaterás még tegnap is csak halvány!!! Elég elszomorító...

Szerintem ez vmi leselejtezett sz.r, jó nagy átverés.

2010. febr. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh bocs, most látom, te ovuról beszélsz. Én meg terhességiről... bocs.
2010. febr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem baj, szerintem ugyanaz lehet a probléma..tuti hogy nem olyan jó, mint a drágább.. tudom h nem mindig a drága a jó, de azért elgondolkodtató. Most fogalmam sincs mikor volt az ovum.
2010. febr. 17. 09:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még csak a one step-et próbáltam, de nekem a 6 hónap alatt sosem lett egyforma erős a két vonal az ovu teszten, azt hittem már valami baj van, elkeseredtem. Ebben a hónapban lett először egyforma a két csík.


Egy korábbi kérdésben láttam egy képet, ahol a vaterás még halványabb volt, mint a kontroll, a másik (már nem emlékszem melyik márka) viszont szép erős, ekkor kezdtem el gyanakodni, hogy nem a legjobb fajta a vaterás teszt.


Én a helyedben a corax-nak hinnék. lehet én is kipróbálok egy másik márkát a következő hónapban, hogy lássam a különbséget.


Ezek szerint a terhességi tesztje sem jó :(

2010. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezzel vitába szállnék. Nekem már ovu után 12 nappal pozitívat mutatott reggeli elsőből a vaterár terhességi teszt.


Ugyanebben a hónapban használtam először ovutesztet, azt is vaterásat. Rá kellett jönnöm, hogy nekem nem délután, hanem este van LH csúcsom. Amikor este nyolckor teszteltem, szép erős második csík jött ki, ugyanolyan erős, mint a kotrollcsík. Másnap el is indult a hőm felfelé, az első negatív napon, szóval ténbyleg akkor volt ovum, amikorra jósolta.


Nem állítom, hogy a Corax nem jobb, de én a vaterásat is gond nélkül tudtam használni, és annyira nem vagyunk anyagilag eleresztve, hogy havonta sokezer forintot költsünk DM-es ovutesztekre, amikor az olcsó is működik.

2010. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!