Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A hőm már felment az ovu...

A hőm már felment az ovu teszt pozitív. Melyiknek higgyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A hőnek érdemesebb, de azt csak utána tudod meg tényleg felment-e. Van görbéd?
2010. jún. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia!


azt hiszem te válaszoltál a másik kérdésemre is. vagyis erre:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


köszönöm, hogy ismét időt szakítasz rám :)


szóval a tegnapi még ugyanolyan erős 2 csíkos volt. a mainál meg még sötétebb a teszt vonal, mint a c. szóval ez még egyértelműbben +.

akkor lehet, hogy még mindig a betegség miatt volt fönt a hőm?


(csak nem akartam elaprózni az együttléteket. azt mondják ha naponta van, az túl gyakori. )

2010. jún. 2. 14:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Jól beazonosítottál...:)

hát ez jó kérdés, ebben az esetben, lehet, hogy még csak lesz az ovud.

Bár én is zavarba jöttem, nekem most nagyon össze-vissza volt a pozitív ovutesztem, nekem is megemelkedett a hőm, és aznap még pozitív volt, előtte nap negatív, előtte pozitív... (- + + - + -) de most inkább a hőmnek hittem, mert nekem egy kicsit magas az LH szintem...

Mondjuk az picit gyanús nekem, hogy valóban túl nagyot ugrott a hőd. Úgy érzed hogy még mindig beteg vagy?

2010. jún. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

akkor neked se egyszerű kikalkulálni. :)


ti mióta próbálkoztok? mi még csak 2. hónapja. első hónapban még nem ovu teszteltem, de úgy bosszantott, hogy mi van, ha amiatt nem jött össze. most azért jó tudni, hogy kb mikor van a tüszőrepedés.


lehet, tényleg túl nagyot ugrott. nem szokott ilyen hirtelen, inkább fokozatosan kúszik föl.


jó, hát , majd meglátjuk. ha van kedvünk a "dologhoz", akkor akció ma is. ha nem, akkor nem erőltetem, talán még holnap se lesz későn.

2010. jún. 2. 15:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát valóban nem egyszerű:)de most nem kalkuláltam annyira, a termékeny időszakban együtt voltunk amikor tudtunk, már meguntam, hogy számolgattam, tényleg fárasztó volt hónapról hónapra, most meg paff vagyok, mert fent a hőm, és erre nagyon érzékenyen reagál a testem, sokat alszom tőle. 9 hónapja próbálkozunk, de peteérésem sem volt hosszú ideig, a foggátló után. Aztán elkezdtem Avivázni, és azóta van, 80 nap helyett megjön 30 napra, ilyenek. Szóval szorítok mindkettőnknek:)
2010. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!