Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a mensi előtt mire...

3 nappal a mensi előtt mire figyeljek, ami esetleg babát jelenthet?

Figyelt kérdés

Már ez a 6 .hónapunk és még mindíg sehol a baba.Csütörtökön nem kellene megjönnie.


Ezt a ciklust már feladtam, nem mértem hőt, nem ittam semmilyen teát, nem szedtem terhesvitamint(ezt már mind bevetettem az előző ciklusokba a baba érdekében).


Félek, hogy megint megjön...türelmetlen is vagyok, tesztelni nem akarok, és nem is fogok, max ha jövőhét hétfőig nem jön meg.


Mit tudnék vizsgálni magamon?Méhszájat nem tudom hogy kell, hüvelyváladékot sem nagyon, de talán most semmi nincs, pé kor volt sok meg mensi előtt is egy nappal sok szokott lenni.

cicifájás van, de szokott is lenni mindíg, hőt nem akarok mérni!

Mit figyelhetnék még meg magmon???el vagyok keseredve:(((félek hogy pé sem se volt most:((((


2008. szept. 22. 14:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szia! Most talán az a legjobb, ha nem csinálsz semmit, csak próbálsz megnyugodni. Mi majdnem 1 évet próbálkoztunk és most sikerült, múlt héten teszteltem 2-szer pozitívat.

A váladékból egyébként sok minden látszik és nem is kell hozzá felnyúlni, a bugyidom vagy a wc papíron látszik. Pé-kor olyan, mint a tojásfehérje, aztán semmi, majd a menzesz közeledtével ha ismét kicsit tojásfehérjés, akkor nagy valószínűséggel megjön, ha szinte semmilyen, vagy inkább folyós, akkor lehet reménykedni. Azt tudod még esetleg nézni, hogy a nemvárt előtt ha szokott barnázni, az is a mensi előjele lehet.

Egyébként bármennyire is akarod, nem igazán lehet elvonatkoztatni a gondolattól, de valahogy mégis ki kell zárni a mindennapi (vagy inkább mindenperces) gondolatokból, és hidd el, sikerülni fog! A hőmérőzés viszont az egyik legfontosabb, és legbiztosabb módszer! Én pl. akkor kezdtem gyanakodni, amikor a nemvárt napján és követő napokon is még mindig fent volt, mert egyébként semmi mást nem éreztem.

Szorítok neked, ne legyél elkeseredve, jönni a baba, meglátod!!

2008. szept. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

köszönöm

igyekszem türelmes lenni...:(((gyre közeleg a csütörtök:((

2008. szept. 22. 20:16
 13/19 A kérdező kommentje:

ma vagyok a 27.napon cicifájásom teljesen elmúlt...egyátalán nem érzékeny..attól lehet még baba?vagy fájnia kellene?nkem mensi előtt mindíg szokott..

ja és reggeli hőm tegnap: 36,7

ma: 36,9 ....drukkoljatok

2008. szept. 23. 08:09
 14/19 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok. Nekem sem volt cicifájásom a nemvárt előtt. A lényeg, h. a hőd fent maradjon!

Szorítok!

2008. szept. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
ma megint csak 36,7...így holnap mensi
2008. szept. 24. 10:45
 16/19 A kérdező kommentje:
még nem jött meg!!ma kellett volna
2008. szept. 25. 17:35
 17/19 A kérdező kommentje:

hőm visszament

36,9re

2008. szept. 25. 17:36
 18/19 A kérdező kommentje:
még mindíg semmi mensi, viszont elég gyatra a hőm
2008. szept. 27. 12:14
 19/19 anonim ***** válasza:

Hogy állsz?

Szorítok!

2008. szept. 29. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!