Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a mensi előtt mire...

3 nappal a mensi előtt mire figyeljek, ami esetleg babát jelenthet?

Figyelt kérdés

Már ez a 6 .hónapunk és még mindíg sehol a baba.Csütörtökön nem kellene megjönnie.


Ezt a ciklust már feladtam, nem mértem hőt, nem ittam semmilyen teát, nem szedtem terhesvitamint(ezt már mind bevetettem az előző ciklusokba a baba érdekében).


Félek, hogy megint megjön...türelmetlen is vagyok, tesztelni nem akarok, és nem is fogok, max ha jövőhét hétfőig nem jön meg.


Mit tudnék vizsgálni magamon?Méhszájat nem tudom hogy kell, hüvelyváladékot sem nagyon, de talán most semmi nincs, pé kor volt sok meg mensi előtt is egy nappal sok szokott lenni.

cicifájás van, de szokott is lenni mindíg, hőt nem akarok mérni!

Mit figyelhetnék még meg magmon???el vagyok keseredve:(((félek hogy pé sem se volt most:((((


2008. szept. 22. 14:06
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
előző ciklusban olyan gyönyörű volt a görbém, még a profi szakértők sem tudtak belekötni, mégis leesett a műőm mensi előtt 1 nappal...olyan igaságtalannak tartom, igyszem mindent megtenni, nemfoglalkozni vele meg szerintem nem lehet....
2008. szept. 22. 14:09
 2/19 anonim ***** válasza:

A teák hosszú távon fejtik ki hatásukat, tehát a "bevetésed" nem egy ciklusra kell tartogatni. Ha nem vagy biztos, hogy volt pé-d, akkor miért nem használsz törpemikroszkópot. Az megmutatja (ha jól használod)a peteérésedet is és később azt is, hogy terhes vagy-e (jóval hamarabb, mint a terhességtesztek). Kitartás!

A nyákot felesleges figyelned, felnyúlkálni meg veszélyes. Nekem a nem várt előtt egy héttel már érzékeny volt a mellem és pár nappal korábban nagyon erős mensis görcseim voltak. Peteérés után (valószínű a beágyazódást éreztem meg) szurkált a petefészkemnél. A hőmet is mértem, de totál nem mutatott semmi különöset. A mikroszkópomon meg "virultak" a páfrányok. :)

2008. szept. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek. mi 9 hónapja próbálkozunk és mindent megtettünk. Mégsem jön a baba. Szeritnem nem lehet vele foglalkozni. Minden ciklusnak úgy indulok neki, h most nem foglakozom semmivel. és ilyenkor jelenik meg az ovus folyás, utána a cicifájás...stb.

Szerintem most semmivel se foglalkozz és ne figyelj semmit. Ez a legtöbb, amit megtehetsz!!!!!

Kívánom, h összejöjjön a babó. :)

2008. szept. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

köszönöm...teákat már többször ittam, nem csak egy ciklusban...hőböl gyönyörűen látszott mindíg a pé...csak ugye most hogy nem mértem, nem tudom volt e egyátalán...

ebben a ciklusban direkt megpróbáltam semmit sem tenni érte, semmit sem figyelni magamon, csak a szex 2-3 naponta...eddíg sikerült is megbírkóznom vele, de így 3 nappal mensi előtt már nem tudok nem erre gondolni, hogy megjön e vagy sem....

2008. szept. 22. 14:14
 5/19 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Megértelek. Esetleg vehetnél egy Clearblu-t és holnap reggel tesztelhetnél. Hátha... Még eszembe juott, hogy baromi ideges voltam és a fél világgal összevesztem, a legkisebb dologra ugrottam.
2008. szept. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hát nagyon nem szeretnék tesztelni, mindíg szívok vele, mert negatív állandóan:(((

egyszerűen nem tudom már elviselni az utolsó napokat...nem tudom elterelni a figyelmem, max 10 percre..

2008. szept. 22. 14:24
 7/19 A kérdező kommentje:
gyűlölöm hogy mindíg megjön...mikor már vérzek hamar túlteszem magam rajta...de ez a pár nap borzsztó..a bizonytalanság...utálom:(((
2008. szept. 22. 14:26
 8/19 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok. Én is így voltam vele, főleg, h a mostani menszi előtt 2 napig már azt éreztem, h megjön, de nem jött. Mármár kedztem örülnimikor is megjött rendesen. :( Nekem az a 2,5 nap volt borzasztó.
2008. szept. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:(((((((
2008. szept. 22. 14:38
 10/19 anonim ***** válasza:
mindeg yúj hónap új remény. :) utolsó v.
2008. szept. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!