Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek kéne 8-a körül "nem"...

Kinek kéne 8-a körül "nem" megjönnie? Vannak e valamilyen terhességre utaló jeletek?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 12:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én 8.-a körül nem várom. Nem érzek semmit, talán egy kicsit szurkál a hasam. De bármitől lehet. És te?
2010. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Nekem pár napja barnás, picit véres folyásom van és néha olyan mindjárt megjön érzés.
2010. ápr. 5. 13:10
 3/23 A kérdező kommentje:
Ja és ami furcsa menszi előtt pár nappal nagyon szoktak fájni a melleim, ami most nincs.
2010. ápr. 5. 13:11
 4/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 8.-ra nem várom. Az a 30. napom, de előző hónapban 33. napra jött meg, szóval a férjem azt mondta, hogy várjunk a 35. a teszttel. Nekem 4-5 napja hirtelen nagyon érzékeny lett a mellbimbóm, és ma reggel óta fáj a derekam. Ma reggel volt olyan mindjárt megjön típusú fájás a hasamban, de az lehet a baba miatt is talán... Izgulunk!
2010. ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Szurkolok nektek!

Eddig akkor nem is észleltél terhességre utaló jelet azon kívül, hogy még nem jött meg?

Ha csinálsz tesztet írd meg légyszi mi lett!

2010. ápr. 5. 14:10
 6/23 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok, aki írt. Hát, az egyetlen jel, a mellem, mert nem szokott ilyen érzékeny lenni. Egy hét múlva tesztelek, ha addig nem jön meg... izgi! :)
2010. ápr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
én 9 e re !!Nem érzek semmit!!de amikor terhes voltam akkor se éreztem semmit csak amikor nem jött meg rá vagy 10 napra kezdődtek a tünetek!!
2010. ápr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nekem most kb. 5 napja véres folyásom van, amire eddig nem volt még példa.Nem tudom, hogy ez mit jelent.
2010. ápr. 5. 20:04
 9/23 anonim ***** válasza:
Szia! én is 8-ra nem várom..nekem annyi,hogy kb. a 8.dpo-tól 12 dpo-ig menszi érzésem volt egy két pötty barnával,és a melleim is le akart szakadni..most két napja meg semmi tünet és a menszim lehetséges napja meg itt van a sarkamba...Drukkolok,hogy nálad baba legyen..Neked, tünet?
2010. ápr. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok én is 7-8-ra nem várom. És nekem sincs semmi tünetem. De izguljunk egymásért hogy mindenki 2 csíkos tesztet lásson. Amúgy göbétek nincs? Az enyém ilyen

[link]

2010. ápr. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!