Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor éedemes orvoshoz elmenni?

Mikor éedemes orvoshoz elmenni?

Figyelt kérdés
Ma reggel csináltam meg a második tesztemet és ez is pozitív lett.
2008. szept. 22. 06:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem már elmehetsz dokihoz. 6-7. héten már szívhangot is lehet majd hallani, de az sem baj, ha előbb mész, legalább megmondja a doki, hogy minden ok, nincs-e méhen kívüli terhesség, stb.

Gratulálok a picihez!

2008. szept. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én múlt kedden teszteltem az első +-t, majd csütörtökön a másodikat és pénteken beszéltem az orvosommal, aki azt mondta, h. ezen a héten menjek hozzá, én pénteken fogok. Tehát a tesztet követő héten nyugodtan elmehetsz.

Gratulálok, sok boldogságot a babához!

2008. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked egyértelműen pozítív lett? Erős második csíkod van? Mert nekem múlt hét pénteken, és ma is uo. halvány 2. csíkom lett. Gabriellel, és lilyvel teszteltem. Kicsit ki vagyok borulva, hogy nem egyértelmű.

2008. szept. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

minel elobb! rakszuresen meg ilyesmin voltal?

a nodoki majd elkuld védonohoz, a kiskonyv miatt, és majd a vedonovel is beszelned kell. erdemes minel hamarabb.

2008. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!