Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Veletek is így volt? Valami...

Veletek is így volt? Valami baj lehet? Vagy teljesen normális?

Figyelt kérdés
Már 2hónapos vagyok és még mindig nem vagyok kívánós,sőt nagyon keveset birok enni ami aggaszt,rossz gyomor érzés,mensi görcsöm van.Meddig marad így?rosszullét meddig jöhet?
2010. ápr. 4. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!!!!Húgomnak se volt semmi tünete.Azt mondta ha nem nőne a hasa, akkor nem is gondolná, hogy terhes:)

Az enyhe görcsök elvileg még jelentkezhetnek, csak az nem jó ha erős!Amúgy az első 3 hónapban jelentkezhet elvileg a rosszullét, de ha minden oké amúgy akkor ne aggódj, csak a filmekben kötelező a hányás:)

2010. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A dokim ugyanezt mondta pénteken. Ő 2 gyereket szült és mindíg tök jól volt. Semmi rosszullét. Azt mondta mindannyian mások vagyunk és minden terhesség más. Nekem a ma reggel volt az első hányás nélküli reggelem. Itt ülök és várok, hogy mikor támad a róka. Már reggeliztem is...aggódom mert nem jön... úgy megszoktam 5 hete minden reggel. A rossz gyomor nekem is van meg a felpuffadás és minden savanyú...bízzunk benne megúszod a rókát.
2010. ápr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!