Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan tapasztaltatok ilyet?...

Sokan tapasztaltatok ilyet? Ez teljesen normális?

Figyelt kérdés

Kicsit úgy érzem megbolondulok.

Szeretnék babát évekóta, de eddig valahogy mindíg úgy alakult hogy még mindíg nincs.

Egy fél éve elkezdtem azt álmodni hogy terhes vagyok, megyek szülni, tervezem szervezem a szülést.

Az utolsó álmom már olyanyira élethű volt hogy majd megszakadt a szívem mikor felkeltem, és tudatosodott hogy csak álom volt.

Álmomban érzem ahogy mocorog a pocakomban, már bent vagyok a szülőszobában vajúdok, érzem a fájdalmat, az örömöt, a felhőtlen boldogságot, a felelőség terhét.


2011. febr. 19. 02:04
 1/5 A kérdező kommentje:

A párom elkezdett egy iskolát ami 3 évig tart és anyagilag nem leszünk a topon, meg kellene várni míg elvégzi.

De szerintem addig meg fogok kattanni. Ha ezt így folyatom tovább. Ilyen idegállapotban ébredni az egész napom el van b..va. :(

2011. febr. 19. 02:08
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel én már szültem,így nincsenek ilyen álmaim,nekem bőven elég volt egyszer a valóságban átélni..Sajnos én pont az ellenkezője vagyok mint te,mert elég könnyen teherbe esek..Általában az álmaim nem a terhességről szólnak..(egyébként imádom a fiamat)

Egy jó tanács..Ha erről nem szoksz le,és ennyire beleéled magad akkor magadnak fogsz a legnagyobbat ártani..Akkor annyira ki fogsz készülni testileg és lelkileg is,hogy ha akarnál sem fogsz teherbe esni,mert a szervezeted védekezni fog ellene..Lazíts,éld az életed,és ne gondolj ilyenekre..Felesleges..(ahogy a semmibe szülni is felesleges..)

2011. febr. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nő számára természetes,hogy szeretne anya lenni. De nem mindenáron! Egy babát nem elég megszülni,hanem fel is kell nevelni! Ehhez pedig kellenek az anyagiak,a megfelelő körülmények,főleg a gyerek érdekében!

Igaza van az elsőnek,ha ezen görcsölsz,akkor majd nehezebben fogsz teherbeesni. Sőt,erre rámehet a házasságod is! Először teremtsétek meg a feltételeket,azután akarj gyereket!. Addig dolgozz,foglald el magadat,és ne akarj mindenáron babát.

2011. febr. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

egy kisgyerekre nem kell soakt költeni, ha okosan csionáljátok, és egy kiságynyi hely kell neki

Ne az anyagiak miatt ne szülj!!!

Ha későn szülj, mindenféle kockázat nő. Inkább biztos anyagiakkal egy nyomi gyerek, vagy meddőség? vagy kicsit szarabb helyzetben egészséges?

Hogyhogy nem a gyerek a fontosabb?

Meg mire valóban megszületik az is egy év időmúlás...

2011. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akinek van pénze internet előfizetésre, számítógépre,m eg van ideje fórumozgatni, annak hogyhogy nincs pénze és ideje gyerekre?
2011. febr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!