Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség végén normális a...

Terhesség végén normális a bővebb folyás? 38 hetes múltam. Ti tapasztaltatok ilyet?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Normális, de ha félsz a magzatvízcsordogálástól, akkor leírom hogy "urban legend". Paráztatják a kismamik egymást ezzel, de ha még folydogál is tegyük fel, akkor is folyamatosan újratermelődik, amíg a lepény fent van. Én zt hittem elment az összes magzavízem,- amikor "elöntött"- de érdekes mód hagytak 12 órát vajúdni.

Na ezt csak leírtam. Egyébként természetes, és én használtam rá canesten hüvelytabit. Fog vizsgálni a dokid, hogy beékelődött -e teljesen a baba, akkor biztos látja is, vagy rá is kérdezhetsz!

2010. aug. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg olvasom 38 hetes múltál... ilyenkor aztán már tényleg mindegy, remélhetőleg hamarosan találkozni fogsz a kisbabáddal! :))
2010. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igazából nem a magzatvíz folyástól tartok,mert látom a tisztaságin,hogy folyás,csak remélem nem valami fertőzés miatt lett bőségesebb.Nem viszket,csíp,szaga sincs vagy ilyesmi,csak mégis.

2010. aug. 9. 19:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 36 héttől van bővebb folyásom, nem csípett, nem viszketett stb., csak bővebb volt. Aztán kaptam rá hüvelykúpot... szóval érdemes megnézetni, mert sose lehet tudni. Most 39 hetes vagyok, most is van bővebb folyás, de ez már nem valami fertőzés szerencsére, állítólag ilyenkor tök normális.
2010. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!