Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez teljesen...

Szerintetek ez teljesen normális? (bövebben lent. )

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és lassan 6 éve vagyunk együtt a párommal és 6 éve szeretnék babázni.. ő nem akarja, "mert még suli, meg hová és egyebek..." nem mondom h rendszeres a szexuális életünk, elég változó de van és csak megszakítással védekezünk, mert egyikünk sem szereti a gumit én pedig nem birom a fogamzásgátlót -olyan fel evig szedtem osszesen miota egyutt vagyunk...- es nem esem teherbe. Ő vigyáz rám mert hát nme akarja MÉG a picit, de szerintetek létezik hogy ennyire tud vigyázni?... (1 terhességem volt a 6 év alatt de elment... korán..)Vagy valami gond lehet?
2010. jan. 10. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik... Murphy alapján szabadon, abban a pillanatban teherbe eshetnél emellett a módszer mellett, amint nem akarnád.

A kevés szex is csökkenti az esélyt, a megszakítás is, az is lehet, hogy ciklus szerint rossz napokra esik az akció. Persze előfordulhat az is, hogy gond van, de ne ebből indulj ki. És ne vágyj egyedül gyereket vállalni. Úgy értem, az egy dolog, hogy ketten hozzátok össze, de sosem lesz az igazi, ha úgy leszel terhes, hogy ő nem akarta. Szóval ne légy csalódott amiatt, hogy így nem sikerül. Azért nem ártana, ha már ő is ráhangolódna, de ez kényszerből nem megy.

2010. jan. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:-D na köszönöm. extra murphy vagyok. Nem.. nem eroltetem, de azert nem bannam. De ha valaki vagyik ra akkor nem tud nem csalodott lenni...de ez van. és azert fura is h mert nem.
2010. jan. 10. 00:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással védekeztünk amikor letettem a gyógyszert, de a párom akkor még nem akarta a babát, így aggályosan vigyázott:) Amikor már ő is akarta, másodjára összejött, pedig akkor is ugyanígy védekeztünk:) Szóval ha átfordul a párod, akkor jönni is fog az a baba!
2010. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mintha az én történetemet írnád le.Csak mi 4éve lessz hogy együtt vagyunk.Mi is megszakításosan védekezünk,és még egyszer sem lettem terhes.
2010. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:-) akkor létezik h ez normális.. :/
2010. jan. 10. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!