Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszteltem 3 halvány pozítivat...

Teszteltem 3 halvány pozítivat. Mind a 3 különböző teszt volt. Holnap kellene megjönnie. De folyton úgy is érzem, hogy meg fog jönni. A hasam görcsölget. Ettől még lehetek terhes vagy most mi van?

Figyelt kérdés
2008. szept. 21. 20:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Gratulálunk Kismama!
2008. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-(

De, 4 nap késéssel, erős görccsel és vérzéssel megjött a mensesem. Ezek szerint a 4 halvány poz. teszt nem jelent semmit. Így jártam! Eléggé szomorúak vagyunk a párommal. De tovább próbálkozunk!:-)

2008. szept. 28. 11:19
 13/15 anonim ***** válasza:

sajnálom:-(

De mindenképp próbálkozzatok tovább, sikerülni fog!

Nekem pl. nincs peteérésem. :( Szóval, tudom, sovány vígasz, de gondolj arra, hogy neked legalább megjött, és új reményt kapsz az új hónapban!!

2008. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, nagyon aranyos vagy. Ezek szerint neked nincs peteérésed?! Nagyon sajnálom...

Most már nem görcsölünk a kedvesemmel, csak szeretjük egymást amikor csak lehet!!Egyszer majd csak összejön nekünk is!

2008. szept. 30. 14:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Jól is teszitek, ne számolgass semmit, csak szeressétek egymást. Ez az ősi recept, és ez fog beválni, hidd el!

Nekem sajna azóta nincs peteérésem, amióta abbahagytam a fogamzásgátlót... Hát, az én szervezetem így reagált... :( A dokim megpróbál azért tenni valamit, és ha a gyógyszer sem jön be, akkor megpróbálom a talpmasszázst is...de nem adom fel, csak néha egy pár napra, aztán újra feltöltődöm, és erősnek érzem magam...

2008. okt. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!