Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 napos mensi után a 2. nap...

1 napos mensi után a 2. nap du-i negatív teszt után vagyok 1 héttel: a melleim nagyon feszesek, ma a derekam nagyon fáj és a hasam is görcsölget. Tegnap du. hányingerem volt. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Csak 6-ára kaptam uh-ra időpontot, addig viszont megöl a kétség. Nagyon sokat csalódtam már, nem tudom, hogy van-e még esély, hogy babás legyek. Köszi a válaszokat!
2008. ápr. 28. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Esély az mindig van! Hát a tüneteid alapján terhesnek tünsz, de várdd meg türelemmel az uh-s vizsgálatot.
2008. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy, péntek körül tesztelhetsz egyet, ha már nem bírod tovább, elméletileg kimutatná.
2008. ápr. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!