Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek babás? 35. napon...

Lehetek babás? 35. napon vagyok. Max.34 naposak a ciklusaim, egy hete fájogat, görcsölget a hasam.33. nap reggelén és a 34. nap délutánkán negatív a teszt, még csak haloványka 2. vonal sincs.

Figyelt kérdés
Ma rosszul lettem a munkahelyemen, hirtelen erős hányinger tört rám, mintha azonnal kiadnék mindent. Eközben nem tudtam felállni sem, annyira olyan érzésem volt, mint ájulás előtt. Hazajöttem, majd 4 órát aludtam, mint akit fejbevertek. A folyás sem utal arra, hogy meg akarna jönni, minimális folyásom van, semmi vizes nincs benne mint szokott. Elképzelhető, hogy korai volt a teszt?
2009. márc. 5. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármi elképzelhető persze.Voltál már orvosnál?Mert 34 napos ciklusnál gyakran előfordul,hogy nincs peteérés,akkor meg hiába várod a csodát.Ezek a tünetek pedig bármitől lehetnek,nem feltétlen terhességtől.

De reggel csinálj tesztet,mert akkor a legmagasabb a HCG hormon szint a szervezetben amennyibe terhes vagy.


Sok sikert neked,én szorítok.

De ha mindig ilyen hosszú a ciklusod menj orvoshoz mielőbb.

2009. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig 28 naposak voltak, úgy kerültem a meddőségibe. Kaptam Merckformint, mert nem repedt meg a tüsző a magas inzulin miatt, peteérésem az viszont volt. Amióta szedem a gyógyszert, azóta 33-34 napos a ciklusom. A doki szerint nincs baj. Tök mindegy lenne, hogy van-e peteérés (most az lenne:) ) mert készülünk az inszemre. Tegnap kellett volna megjönnie és ma mennem az első uh-ra, de semmi. Ha belegondolok egy 28 napos ciklusnál se nagy dolog, ha a 29. napon még nincs semmi, de most valahogy... nem is tudom. Nem biztos, hogy egy 28 napos és egy 34 napos ciklusnál 1-2-3 napos késés ugyan úgy normális-e?
2009. márc. 5. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem,akkor nagyon drukkolok nektek,remélem sikerül a baba.

Sok sikert

1 voltam

2009. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!