Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mutatja ki a teszt, ha...

Mikor mutatja ki a teszt, ha terhes vagyok? 5 napja késik a menstruációm, de semmi utaló jel nincs arra, hogy terhes lennék. Nem szédülők, nincs hányingerem, csak a hasam enyhén görcsölget, mint a menstruációs napokban.

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bármelyik márkájú tesztnek kellene valamit mutatni.
2009. febr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már kimutatják a tesztet, csinálj egyet reggeli vizeletből és megmutatja. Ha továbbra se jön meg, pedig negatív, akkor érdemes majd másikat csinálni, vagy felkeresni a dokit. Lehet, hogy csak simán késik a menszeszed stressz vagy ilyesmi miatt.
2009. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én két hetet vártam a tesztig.Nekem sem volt hányingerem,rosszullét,szédülés.Most pedig van egy gyönyörű 9 hónapos fiam.
2009. febr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, köszönöm szépen a válaszokat!

Csinálni fogok egy tesztet,az lesz a biztos!:-)

2009. febr. 18. 13:36
 5/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj hiszen már kimutatná ! Bárcsak nekem késne már egy kicsit ! Nem mindenkinek van tunete van aki egész végig rosszul van, van akinek egyátalán nincs semmi tunete. Drukkolok !
2009. febr. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont 5 napja keszik de a tegnapi tesztem negativ. Es nekem sincs hanyingerem, a mellem sem faj csak gorcsolget a hasam alja de az annyira, hogy reggel is meg most ebed utan is kellett bevennem egy magneziumot (izom lazito hatasa van) es igy mar jobb. Tobb mint egy hete mar vannak alhasi gorcseim. Igen tudom, hogy a mensi elott is szokott gorcsolgetni de akkor maximum 2 napig mert utanna meg is jon. Hol a jobb oldalon erzem , hol a bal oldalon es neha kozepen is. En nagyon remelem, hogy baba van mindkettonknel. Penteken ismet tesztelek. Megkerhetlek, hogy ird meg ide a kerdes ala az eredmenyt ha holnap vagy meg pentek elott tesztelsz? Pozitiv tesztet kivanok neked!!!!!
2009. febr. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kell tesztelnem,mert ma délelőtt megjött:-(

Utolsó válaszoló,remélem neked nem jött meg,és a teszted pozitív lesz!!!!Szurkolok!!!

2009. febr. 19. 12:37
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolso vagyok: Koszonom szepen, hogy megirtad az eredmenyt. Az en ma reggeli tesztem negativ. Harmat is csinaltam. :( De mensi meg sehol. Azt hiszem jovoheten doki lesz mert ez igy nem normalis. :( Nallad meg hamarosan kozeleg a pe. ugyhogy fel a fejjel! :) En meg a pe-met sem tudom igy kiszamolni. :( Kivanom neked, hogy a kovetkezo teszt pozitiv legyen!!!
2009. febr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsótól kérdezném, hogy hány napja várja, hogy megjöjjön? Mert nekem sem jött meg immár 8 nap késés után és a tesztek negatívak.
2009. febr. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
02-20 14:37 - es vagyok. Nekem mar 10 napja kesik es az osszes letezo teszt negativ. :( Ma reggel elso vizeletbol szinten negativ. Most mar nem maradt csak a doki mert lassan a fizetesem tesztekre megy el. Sajnos dokihoz csak jovoheten tudok menni ha addig nem jon meg de szivesen megirom ide mi a helyzet jovoheten. Mar teljesen belefaradtam a tesztelesbe. Ahhh ki erti ezt??? Kivanom, hogy nallatok baba legyen!! Irjatok meg lanyok ha teszteltek, hogy mi a helyzet. Pozitivat kivanok mindenkinek!!!!
2009. febr. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!