Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje lecsökkentette a...

Barátcserje lecsökkentette a 28 napos ciklusomat 23 napra, majd 19 napra. Miért keverhetett meg így?

Figyelt kérdés
Eddig csak jót hallottam róla. A mensi előtti 4-5 napos barna pecsételés miatt kezdtem el szedni, de ezek szerint nálam nem válik be. Nemhogy nagyon rövid ciklusaim lettek, de még mindig ugyanúgy pecsételek is előtte.
2010. ápr. 1. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
ha valakinek jó a ciklusa , annak összekavarhtaja a barátcserje , én is így jártam , és abba is hagytam a szedését másfél hónap után, azót megint rendben va, ill volt, mert nem akarom elkiabálni ........
2010. ápr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy feltetted a kérdést, bizony azoknak ajánlják csak akiknek túl hosszú vagy túl rövid a ciklusuk. Én is pecsételtem mensi előtt, ami ugye progi hiányra utal..bogyókat nem voltam hajlandó szedni, igy a ciklus elejétől cickafark teát iszok a középidőig onnantól pedig palástfű teát ..és emelett naponta két evőkanálnyi búzacsírát eszek joghurtba keverve. Csodásan rendbe jött két hónap tea kúra után, már nem pecsételek előtte, hanem normális a mensim,egyből megjön nem szöszmötöl előtte négy, öt napig.
2010. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok! Én is abbahagytam, és nem is fogom szedni. Hallottam a teákról is. Na azt még nem próbáltam... Elméletileg a hormonjaim rendben vannak (voltak), de azt hiszem meglátogatom újra a dokimat. Lehet, hogy nekem is a progeszteronommal van baj.
2010. ápr. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!