Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lecsökkentette a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lecsökkentette a fogamzásgátló a menseseteket?

Figyelt kérdés
Szerdán kezdtem el szedni a volinát ( ma szombat van ) és már alig van meg, épphogy csak pár csepp. 'Régen' 7 napig megvolt.
2010. júl. 10. 00:21
 1/8 anonim ***** válasza:
5-ször. 16/f
2010. júl. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is csökkent az időtartama,és a mennyiség is kevesebb volt mikor gyógyszert szedtem.
2010. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha nem mondod hogy szombat van hülyén halok meg -.- van dátum is a kérdéshez okos
2010. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

énis most kezdtem volinát és kevesebb volt:) Sokkal:)

Remélem így marad. Csak a mellem ne feszülne:(

2010. júl. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jól van, te kis hülye... Van aki jóval később ír és szerintem nem számolgatja vissza,h én melyik nap írtam.

Nekem nem feszül a mellem. Pedig sokan írták,h észlelték. Én spec. semmit nem vettem észre a menstrun kívül. :-)

2010. júl. 10. 00:32
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen,ez teljesen természetes.A következő vérzésed,ami majd a szünetben lesz,az is rövid lesz és fájdalommentes.Ez azért van,mert ez nem menstruáció már,hanem megvonásos vérzés.Azért vérzel,mert abban a 7 napban nem szeded a tablettákat.A méhnyálkahártya sem vastagszik meg annyira,mint a rendes mensinél így nem is tud annyi lelöködni,vagyis a vérzés ebből kifolyólag kevesebb lesz.

A mellékhatásokat még ne kiabáld el.Pár nap után még nem biztos,hogy jelentkeznek.Ha a következő pár hónapba sem lesz semmilyen gondod,akkor bátran mondhatod,hogy a fogamzásgátló bevállt.

Akkor se ilyedj meg,ha most elmúlik a vérzésed,aztán pár nap múlva újra lesz,pecsételő,köztes vérzés.Ez is előfordulhat és az első pár hónapban normális.

2010. júl. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :-)
2010. júl. 10. 00:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Az első levél után nálam ez nem maradt így... :( De a legelején ugyanez.
2010. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!