Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka hogy a menszes...

Mi lehet az oka hogy a menszeszem elég gyenge volt és csak 4 napig tartott 5 helyet? Be keverhetett a palástfü tea? Mivel 2 nappal hamarabb is jött meg igy ciklusom most 24 napra jött ki.

Figyelt kérdés
ráadásul csak tegnap volt erösebb a menszi de estére már semmi nem volt meg délelött sem.nekem ugy szokott lenni 1 nap gyenge 2-3 nap erös 4 nap gyengébb 5 nap szinte alig van meg.ráadásul hajnal ota vizes folyásom van ami nem szokott lenni. mitöl lehet az?
2009. febr. 12. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is palástfű teázom, de nekem azóta kevésbé barnás a menszim. 4-5 nap helyett pedig 5-6 napig tart. Nem jelentős, de én azóta vettem észre, hogy teázom. Lehet, mindenkire másképp hat.
2009. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a múlt hónapban kezdtem a teát És 1 napos volt a mensim. Előtte meg 3-4. Voltam dokinál is és azt mondta levált a nyálkahártyám tehát baba nincs. De az egy napom is olyan volt hogy csak vér semmi nyálkahártya darab nem volt benne. Most is teáztam. Tegnap megjött.:(Most nagyon erős volt 1 napig. Pótolta a múlt hónapot szinte csak nyálkahártya van benne. Ma már megint épp hogy csak vérzem. Baba persze tuti nincs. Én sem értem lehet a teától. A dokim múlt hónapban azt mondta hát most ez egy ilyen mensi volt. Ő sem tudta.

Ha sokan vagyunk így lehet hogy van összefüggés.:)

2009. febr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyengébb menzeszt okozhatja hogy terhes vagy.Legalább is nálam így volt menstruáltam közben pedig terhes voltam De azárt ez elég ritka
2009. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igazán keverhetett be a palástfű. Mióta iszod? Én 1 hónapja, de én nem vettem magamon észre semmit. Talán csak annyit, hogy szinte egyátalán nem fáj mensi alatt a hasam. Az teljesen normális ha esetleg 1-2 nappal korábban vagy később jön meg. Nekem is szokott ilyen lenni...
2009. febr. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én amikor ittam ezt a teát, akkor 2 nappal korábban jött meg, mint kellett volna; 5 nap helyett csak 4 napig tartott. Általában 2 erős napom van a többi gyenge, de ekkor az 1. nap brutális volt, a többi 3 nap meg alig volt valami. Egyébként mindig rendszeres volt a menzeszem és mindig 28 napra jött.
2009. febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!