Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden megcsinálják az átjárha...

Kedden megcsinálják az átjárhatóságit. Hogy müködik az altatás? és utána fájni fog nagyon? Utána lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
attol félek h maszkot tesznek altatáskor.mert szt nem szeretem.emlékszem mandula mütétemnél is milyen rossz volt az.de volt egyszer altatásom ami nem maszkkal volt.hanem valamit belém szurtak.ennél hogy müködik?és ha nem vagyok altatható?akkor csak érzéstelenitenek?meg a mütét után is félek h nagyon fog fájni,meg a helye megmarad.meg nem tudomh utána kell-e pihenni pár napot,vagy lehet menni dolgozni.
2010. márc. 31. 13:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ha pl nem átjárható a petevezető ,akkor be kell avatkozniuk h átjárhatóvá tegyék.ez hogy müködik?csak átfujják ,és kész?
2010. márc. 31. 16:01
 12/15 anonim ***** válasza:
13:51, te a laparoszkópiáról beszélsz, az nem ugyanaz, mint a hsg (azaz átjárhatósági). Engem már kora délután hazaengedtek, és maga a "vizsgálat" is kb. 10 percig tartott csak.
2010. márc. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
ha kész ez,akkor mi következik ezután?ha pl minden rendben itt,átjárható.vagy ha nem átjárható,azt átjárhatóvá teszik.és ilyen esetbe mennyi idő kell még összejön a baba?
2010. ápr. 1. 15:15
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha átjárható, akkor a következő tüszőrepedésnél már megy az inszem :)
2010. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
és ha nem átjárható,és átjárhatóvá teszik,akkor is kell az inszem?mert lehet az az akadály csak h nem átjárható.
2010. ápr. 2. 07:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!