Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedden megcsinálják az átjárha...

Kedden megcsinálják az átjárhatóságit. Hogy müködik az altatás? és utána fájni fog nagyon? Utána lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
attol félek h maszkot tesznek altatáskor.mert szt nem szeretem.emlékszem mandula mütétemnél is milyen rossz volt az.de volt egyszer altatásom ami nem maszkkal volt.hanem valamit belém szurtak.ennél hogy müködik?és ha nem vagyok altatható?akkor csak érzéstelenitenek?meg a mütét után is félek h nagyon fog fájni,meg a helye megmarad.meg nem tudomh utána kell-e pihenni pár napot,vagy lehet menni dolgozni.
2010. márc. 31. 13:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Altatás? Húgomnak múlt héten csinálták a Forgács Intézetben. Nem fájt neki, és tíz perc múlva a kocsiban azt mondta, dobjam ki a munkahelyén. :)
2010. márc. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Attol függ, hogy mien átjárhatóságit csinálnak. Nekem ugy mondta a dokim, hogy altatásban fogja csinálni , mert akkor már egy uttal mindent meg néz. A pete fészket a vezetőt és a méhemet is meg tisztitja. Nekem egyik nap be kell mennem másnap meg csinálják és harmadnap mehetek haza. Minimum 2 hét a lábadozás és három pici heg marad utána. Ne félj töle! altatásban jobban el lehet viselni is!
2010. márc. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem március 18-án csináltak,és nem altattak.
2010. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok, nekem is a Forgácsban volt az átjárhatóságim kábé egy hónapja. Nem altattak el, fel sem merült, pedig nagyon fájt. Felvezettek egy katétert, és kontrasztanyagot nyomtak át rajta, és a doki közben a monitoron (ultrahanggal) nézte, hogy a foyladék hogy tölti ki a petevezetőket és a méh teljes üregét.


Feszítő, rossz érzés volt, de ki lehet bírni. Kb. tíz percig tartott. Én aznap otthon maradtam, mert szabit vettem ki, utána nem fájt semmi.

2010. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.remélem nem lesz semmi probléma.petevezető átjárhatóságim lesz.azt nem irtam.mondta az orvos ha altatható vagyok,akkor altatnak.és akkor legalább nem látom mit csinálnak.azt mondta h kedden megcsinálják,szerdán jöhetek haza.valami katétert is belém raknak majd.akkor szerintetek csütörtökön dolgozhatok már?vagy fájni fog még?
2010. márc. 31. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
13:54 de érzéstelenítőt gondolom kaptál, nem? epidurálist?
2010. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia, nem kaptam semmit. Dokim azt mondta, kb. olyan lesz mint egy rákszűrés, csak hosszabb ideig tart.
2010. márc. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

oh. akkor "jófej" volt a doki... ha látta rajtad, hogy nagyon fáj, adhatott volna valamit.

olyan, mint a fogorvosnál, ott is vannak orvosok, akik spórolnak a lidokainnal. pontosabban nem az orvos, csak sajnos ilyen szegények a rendelők/kórházak Mo-n.

2010. márc. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát azért ez nem egy szegény intézményben volt, mert a Forgi egy magánintézmény, és 25 ezer Ft-omba került az átjáhatósági.
2010. márc. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
remélem nem fognak semmit elszurni a mütétnél,és simán megy majd.és remélem nem marad semmi szövődménye.
2010. márc. 31. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!