Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk. Ártok azzal,...

Babát tervezünk. Ártok azzal, ha napi egy 0,25-ös Xanaxot szedek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 17. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig ne is gondolj rá,amíg nyugtatót szedsz.Nem hiszem,hogy egy fejlődő magzatnak használna.Fokozatosan állj le a gyógyszerrel és beszélj a nődokiddal.Bár azt nem írtad miért szeded.
2008. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

ha orvos tanácsára szeded, mindenképpen egyeztetni kell a nőgyógyásszal és a szakorvossal is aki felírta a gyógyszert, hogy mi a tervetek.


bármilyen nyugtató és/vagy kedély javító gyógyszer felügyelet nélküli szedése sajnos súlyos rendellenességeket okozhat!

2008. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A betegtájékoztatóban benne van, hogy a magzatra VESZÉLYES!!!
2008. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
beszélj a nőgyógyászoddal.Én nyugtalanabb voltam bár ezt én nem érzékeltem az orvosom monta hogy szedukszent szedjek én nagyon ellene voltam és nem szedtem be mert féltem hogy ártok vele a babának,több embert meg kérdeztem terheseket és ők is szedték.az 1 3 hónapba inkább semmit az eleviten kivül akkor ártasz a legtöbbet neki.
2008. szept. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Seduxent írt a doki, bár én sem vettem be, inkább szenvedtem a pánikbetegséggel. Szerintem, ha semmiképp nem bírod ki nélküle, beszélj egy ideggyógyásszal, hogy mit javasol...
2008. szept. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, ha nem szeded, valahogy próbáld meg kibírni nélkule..Igaz, hogy ez a leggyengébb Xanax, de a nyugtatók rászokásosak, ugyanúgy a fejlodo magzat is hozzászokhat, hisz "beloled" táplálkozik. Ha nagyon szukséges, esetleg homeopatiás nyugtatót lehet bevenni itt-ott. Mindenképp beszélj az orvossal, aki felírta.
2008. szept. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ez a legerősebb antidepresszáns.

21 hetes kismama

2008. szept. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen ártasz! Nekem az orvosom még a leggyengébb fájdalomcsillapítóból sem engedett bevenni. 38 hetes kismami
2008. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!