Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát tervezünk, de kaptunk...

Babát tervezünk, de kaptunk ajándékba egy cicát, maradhat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze. Nekünk is volt már macskánk, mikor jöttek a gyerekek, és nem dobtuk ki ezért az utcára. :)
2011. júl. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Érdemes kérned egy toxoplazma szűrést, hogy megnézzétek volt-e már ilyen fertőzésed.

Ha már volt, akkor valószínű nem lesz gond, ha pedig még nem volt, akkor jobban oda kell figyelned majd. Többszöri kézmosás és nem szabad az alomhoz nyúlni.

Én már meglévő 7 éves macska mellett lettem terhes, és még toxoplazma fertőzésen sem estem át előtte, de nem volt semmi gond. Nem volt szívem 7 év után elajándékozni a cicát, úgyhogy amíg terhes voltam sokkal jobban figyeltem, és kevesebbet értem hozzá, az alomnak pedig a közelébe sem mentem.

2011. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,természetesen nem dobnánk utcára !3 napja kaptuk,drága párom anyukája azóta rágja a fülem,hogy elvetélek!Pedig még nem is vagyok terhes,csak tervezzük!Gyakori kézmosás,apa takarítja,meg kérem a vizsgálatot!:) Köszi
2011. júl. 13. 20:23
 4/8 anonim ***** válasza:
3 macskánk van és 3 egészséges gyerekem. Semmi bajod nem lesz. Százszor előbb kapsz toxoplazma fertőzést nyers hústól vagy rosszul mosott salátától mint macskától.
2011. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Örülök,ha nem okoz bajt,mert nem akarunk megválni tőle!
2011. júl. 13. 20:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szoba cica lesz, és alomban végzi a dolgát, akkor terhesség során a férjed cserélje az almot. Mi ennyi elővigyázatosságot tettünk azért, mert az ürüléke lehet szennyezett. Egyébként simogattam is terhesen, néztek többször toxo-t, semmi baj nem lett.
2011. júl. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem 7 macskám, imádom őket és nem válnék meg tőlük, most szeretnénk babát. Gondolom, hogy ha a Tiétek benti macska, akkor oltva van, meg tiszta, meg minden, az enyémek kijárnak wc-zni, de bejárnak és bent alszanak. Csináltasd meg a vizsgálatot, és ne érintkezz az alommal.

Itt elolvashatod:

[link]

[link]

2011. júl. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönjük
2011. júl. 14. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!