Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27 éves vagyok, és még nincs...

27 éves vagyok, és még nincs babám. Lesz valaha?

Figyelt kérdés

Áprilisban hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és most már 3.hónapja megjött rendesen, de nem mindig 28 napra.Hozzáteszem, hogy sosem volt rendszeres a menszim, és túlsúlyos vagyok. Most legutóbb 3 napot késett, de az első 4 napban szinte alig volt valami. Aztán több lett, és majdnem egy hétig tartott. Előtte 1 héttel nagyon rosszul voltam (hányinger, szédülés). Most megint rosszul vagyok ugyanúgy, pedig még egy pár napja múlt el...A cicim nem fáj, néha szurkálgat meg viszket, de a hányinger nem múlik, és olyan fura hányás utáni ízt érzek a torkomban.

Mi lehet velem? Már évek óta próbálkozunk, de nem sikerül. Szerintetek van esély?


2008. szept. 15. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de ezt most nem értem: évek óta próbálkoztok vagy csak áprilisban hagytad abba a fogamzásgátlót?
2008. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Évek óta nem védekeztünk a volt férjemmel (tavaly októberben váltunk el). Decemberben összejöttem párommal, és úgy döntöttünk, hogy nem kellene még baba egy friss kapcsolatba, és elkezdtem szedni a gyógyszert. És most áprilisban hagytam abba.
2008. szept. 15. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azt javasolnám neked, menj el nőgyógyászhoz, és kérj egy alapos vizsgálatot! Végülis ennyi év után már a doki sem háríthat el azzal, hogy "türelem"...

Nekm sem volt rendszeres a mensim sosem, csak míg nem akartam babát, egyik orvos sem foglalkozott ezzel komolyan. És most, hogy fél éve lassan, hogy elindult a baba-projekt, elmentem egy új orvoshoz, tiszta lappal indulok... Csinált hormonvizsgálatot, ami sima vérvétel, és kiderült, hogy a nemi hormonjaim rendben vannak, de meg lett a rendszertelen mensi oka is: alulműködik a pajzsmirigyem. Ezt egyszerű hormonpótlással meg lehet oldani!

Szóval, érdemes elmenni, mert ha más nem derül ki, az legalább igen, hogy az ember lányának semmi baja sincs, és csak idő kérdése, hogy jöjjön a baba.

Én örülök, hogy időben léptem, és kiderült a baj, nemsokára kezdem a kezelést. Ja, és én is mindig dundi voltam, akármennyit ettem, nem ment le, vagy csak vért izzadva...

Ne aggódj, biztosan lesz babánk, csak tényleg tegyünk meg érte mindent! :)

2008. szept. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szióka! Én 29 éves vagyok és még nincs babám, pedig nagyon szeretnénk már mi is.Kb. 6 hónapja próbálkozunk de még nem sikerült. Nekem sajnos a főiskola miatt fel kellett mondani az álmaimat, de már végeztem, úgyhogy mindent beleadunk amit csak lehet. Ne add fel, én sem teszem.
2008. szept. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia,én is 27 vagyok,csak én tavaly áprilisban hagytam abba a gyógyszert.nekem sosem volt rendszeres a mensim,így mikor abba hagytam egyre jobban kitolódott és decemberben már meg se jött!azt hittük baba,de sajnos nem.azóta nem volt spontán mensim,csak gyógyszeres!elkezdtem járni orvoshoz,és kiderült pco-m van.tehát nem sok esély van a spontán terhességre,minden segítség nélkül!azt javaslom,minél előbb fordulj orvoshoz!szerintem neked is van valami gondod,a leírtak alapján.
2008. szept. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!