Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív tesztek ellenére...

Negatív tesztek ellenére terhes lennék? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés
Ha terhes lennék, akkor már a 9. hétben járnék. Az ezt megelőző mensim előtt halvány pozit is teszteltem (25-ös, vizeletsugaras teszttel), utána viszont már csak negát. Kb. 5. hétnek megfelelő időben voltam dokinál, akkor nem csinált UH-t mert szerinte azon nem látszana semmi, tapintással viszont azt mondta nincs baba. Kb egy hete erős hányingert érzek, rengeteg ételtől undorodom, fáj a fejem is, sokat járok wc-re. A tesztek továbbra is negatívok (10-es vaterás tesztek). Két mensin vagyok túl és egyik sem volt olyan, mint szokott. A mostani feltűnően kevés volt és inkább vízes-rózsaszínes volt, és rövidebb ideig tartott. Cisztám elvileg nincs. Valakinek hasonló tapasztalata esetleg?
2010. márc. 24. 21:50
 1/9 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy a hőm 37,2-37,6 között mozog. Alapesetben 36,5-36,7 a hóm.

Nem tervezett baba lenne, de ha jönni akar, hát jöjjön, örülnénk neki!

2010. márc. 24. 21:55
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg vegyél a patikába gabriel tesztet. [link] (így néz ki)

Ez 99%, ha ez is negatív, megint doki.

2010. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem próbálj meg még egy gyógyszertári tesztet, és mindenképp menj vissza a dokihoz, mert fontos kideríteni, hogy mi van, és most már az UH is mutatni fogja, ha baba van.

Közvetlen környezetemben nem történt ilyen, de hallottam olyanokról, akiknek soká mutatta csak ki a teszt...

(Ami furcsa, hogy ha a tüneteidet a terhesség okozza, akkor már kéne lenni annyi HCG-nek, amitől pozitív a teszt...)

Legjobbakat!

2010. márc. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is van vmi, reméljük akkor, hogy baba!:)

Elég fura amit írtál, egyetértek az előttem szólóval, hogy ha már tüneteid vannak, miért nem mutat a teszt semmit. Vegyél gyógyszertárban tesztet.

2010. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a télen jártam hasonlóan. Több tünetem is volt, de semmi. Sajna.Két hónapig 2-3 napos volt a menszim, hőhullámaim voltak, mindenen könnyen elérzékenyültem, örömteljes dolgokat is megkönnyeztem, puffadtam, a nadrágjaimba alig fértem bele, enni alig tudtam.A teszt negatív volt Még más is azzal poénkodott hogy nem tán terhes vagyok?Ez nov-decben volt.És semmi.:(
2010. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
szia .epekövem volt azt hittük attól vagyok olyan rosszul ,hogy jaj.elmentem a házi orvoshoz rám nézett elájult.megjött de mégis sza.rabodott az állapotom.csináltattam két terhességi tesztet negatív mind a kettő.annyira rosszul lettem a hányásoktól stb...kórházba kerültem egyből le küldtek megnézni az epémet ,hogy haj jaj mi is itt a baj vagy mekkora? na akkor mondta ott a hölgy,hogy igen van epe kövem de lát mellette egyebet is nem tudja megállapítani de egy 8 hetes baba lehet kb... elsőnek nevettem utána sírtam.annyira jönni akart ,hogy még a terhességi tesztet is átverte.most lesz egy éves ő is meg lett az epe köveim meg maradtak.
2010. márc. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik bizony. A tüneteid alapján tesztelj újra vizeletből, és menj vissza az orvosodhoz, mondd meg neki, hogy gázul vagy, és terhességre gyanakszol, de nem érted, mi történik. Orvosnl lehet érzékenyebb vizelettesztet csináltatni, létezik vérképes teszt ami egyértelmű, és UH-n meg megnézhetik, hogy egész véletlenül nincs-e méhenkívüli terhesség vagy más furcsaság.

Én biztos nem hagynám ennyiben a dolgot, nagy baj is lehet belőle.

2010. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%
a tünetek bármitől lehetnek.szerintem nincs baba.a tesztek már mutatták volna.sajnálom.
2010. márc. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Jövő héten remélem sikerül előrébb jutnom a dologban. Hétfőn tudok időpontot kérni.

A citóm totál jó lett az utolsó vizsgálatkor.

2010. márc. 26. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!