Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Májusban volt egy elhalt...

Májusban volt egy elhalt terhességem! Most újra próbálkozhatunk! Mit csináljak, hogy ne akarjam görcsösen? Milyen esélyeim vannak, egy ilyen műtét után?

Figyelt kérdés
2008. szept. 15. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálj meg megnyugodni.

Sajnos nekem júniusban volt egy terhességet lezáró műtétem... most pedig a 9. hét végén járok:)


Próbálj meg nem azon rágódni, hogy most már mocorogna meg ilyenek, engedd el az előző babát, és élvezd a "házaséletet" a pároddal, nem pedig babát akarj. Pillanatok alatt összejöhet.

2008. szept. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy az a baba nem lett volna egészséges, azért halt el. És gondolj arra is, hogy semmi akadálya a teherbe esésnek, hiszen már sikerült egyszer, tehát nincs akadálya egy új kis jövevénynek. :-)
2008. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, plusz, sok helyen olvasom/hallom, hogy nagyon könnyen, sokkal könnyebben esnek nők teherbe egy ilyen műtét után, mint először. Sok sikert!
2008. szept. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nagyon aranyosak vagytok!
2008. szept. 15. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!