Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintettek? A párom folyton...

Szerintettek? A párom folyton azt hangoztatja (mostanság), hogy nem akar még egy gyereket. Nyáron akart volna azóta mégse.

Figyelt kérdés

nem védekezünk,ő pedig nem akar babát,legalábbis ezt mondja,tudja,hogy bekövetkezhet pedig.Én örülnék neki.Azt is tudja nem vetetném el.Valószínűleg terhes vagyok,mert késik napok óta,stb..

Most mire véljem ezt a hozzáállását?


2010. márc. 24. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Úristen és ha ő nem akar védekezni akkor már le van tojva te nem tehetsz semmit? Én azonnal elkezdtem volna védekezni amikor azt mondta hogy nem akar! Mert nehogy erőltetésnek érezze, és ne a gyerek szívjon már! Ne legyél már ennyire gyerek, hogy rá mutogatsz! Akkor neked kell okosnak lenni, ha nem akar gyereket és védekezni akkor te nem fekszel le vele! Ennyi. Az eszem megáll az ilyeneketől... Neki külön parancsba kell adni hogy irass gyógyszert? Szegény gyerek olyan helyre jön ahol nem várja mindenki és ilyen okos anyja van... Nem szép dolog kihasználni hogy ő felelőtlen, mert megszívjátok. Nem halsz bele ha nem most lesz gyereked hanem akkor már tudja mit akar...
2010. márc. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Te igencsak félreértettél!Nem érzem magam felelőtlennek és őt magát sem.Elég határozott tipus egyébként.

Hogy írhatsz ilyet,"szegény gyerek hova születik"?!Jó helyre.

Hány babát akarnak elvetetni,a szülők s mégis megtartják?!

Akkor az hova születik??annyira akarták?!

2010. márc. 25. 08:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!